Amino Energy Zero with Electrolytes 360g

Amino Energy Zero with Electrolytes 360g

1602pineapple-mango
OTSAS
24,00 €
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind23,28 €

 • Hõbekliendi hind22,56 €

 • Kuldkliendi hind21,60 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kas soovite saada teavitust, kui toode on laos tagasi?

Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

Miks valida elektrolüütidega BioTechUSA Amino Energy Zero?

Sest:

 • see sisaldab 7250mg aminohappeid serveeringu kohta
 • see sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid
 • see sisaldab treeningueelsete valemite komponente nagu beeta-alaniin, L-arginiin ja L-türosiin
 • see sisaldab 100mg kofeiini serveeringu kohta, kolmest allikast
 • see sisaldab 500mg tauriini serveeringu kohta
 • see sisaldab kõiki 6 erinevat elektrolüüdi
 • see sisaldab B6-vitamiini
 • see on suhkruvaba
 • see on gluteenivaba

Oleme kõik sinna sisse pannud - nüüd on teie kord!

Toote komplekssed toimeained sisaldavad kõiki 9 asendamatut aminohapet (2: 1: 1 BCAA-d) koos populaarse aine karnosiini eelkäija beeta-alaniiniga. Ainulaadne aminohapete kompleks sisaldab ka 3 tingimata asendamatut aminohapet, L-glutamiini, L-arginiini ja L-türosiini, millest igaüks on suurepärane abivahend, mis tahes raskes treeningus isegi omaette. Toode sisaldab ka kompleksset stimulantide kombinatsiooni, sealhulgas 2 erineva taimeekstrakti kofeiini. Kuid see ei sisalda rohkem kofeiini kui tugev tass kohvi. Tootele lisatakse ka aminohape Tauriin, kofeiini sünergist. Amino Energy Zero + Electrolytes toode sisaldab ka kõiki 6 erinevat tüüpi elektrolüüte, mis tagavad korraliku niisutuse.

Kellele on soovitatav elektrolüütidega BioTechUSA Amino Energy Zero?

 • need, kes soovivad oma keha toniseerida
 • need, kes tegelevad võitlusspordiga, vastupidavussportlased, crossfiti treeninguteks
 • need, kes püüdlevad treeningutel täiendava vastupidavuse poole
 • need, kes eelistavad pulbrilisi tooteid

Mida sisaldab elektrolüütidega BioTechUSA Amino Energy Zero?

1 portsjon  (14g):

 • 3900mg EAA (9 asendamatut aminohapet)
  • millest 3000 mg 2: 1: 1 BCAA
  • 350mg beeta-alaniin
  • 1500mg L-glutamiini
  • 750mg L-arginiini
  • 250 mg L-türosiini
  • 500mg tauriini
  • 100mg kofeiini
   • dehüdreeritud kofeiin
   • rohelise teelehe ekstraktist
   • rohelise kohvioa ekstraktist
   • 917mg elektrolüüdi
   • 1,4 mg B6-vitamiini
   • 150mg rohelise teelehe ekstrakt
   • 50mg rohelise kohvioa ekstrakt

Asendamatud aminohapped

Asendamatud aminohapped, millest 9 on teada, on inimkeha jaoks hädavajalikud, kuid me ei saa neid aineid sünteesida üldse või ainult ebapiisavas koguses. Seetõttu on eriti oluline tagada nende tarbimine välistest allikatest - eelistatavalt optimaalsetes kogustes ja vahekordades.

Tinglikult asendamatud aminohapped

Tingimuslikult asendamatud aminohapped on need, mida inimkeha võib toota, näiteks L-glutamiin, L-arginiin ja L-türosiin, mis sisalduvad ka meie tootes. Nende aminohapete täiendav tarbimine võib olla kasulik teatud tingimustel, näiteks kõrge intensiivsusega või pikkade treeningute ajal. Sellistel juhtudel võib keha vajada rohkem aminohappeid, kui see suudab hetkel toota.

Elektrolüüdid ja vitamiin B6

Raske treening ammendab lisaks lihaste glükogeenivarudele ka keha vee- ja mineraalivarusid, mis vajavad täiendamist. Kõige tavalisemad inimkehas leiduvad elektrolüüdid on kaltsium, naatrium, kaalium, fosfor, kloriid ja magneesium. Toote magneesiumisisaldus aitab kehal säilitada elektrolüütide tasakaalu, see aitab kaasa lihaste normaalsele toimimisele ja ka psühholoogilistele funktsioonidele. Tootesse kuuluvad vitamiin B6 ja magneesium suurendavad ainevahetuse osana regulaarset energiatootmist ja vähendavad väsimust.

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka elektrolüütidega Amino Energy Zero ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.


KASUTAMINE

Segage üks portsjon pulbrit (2 kuhjaga mõõtelusikat = 14g = 2 kuhjaga teelusikatäit) sheikeris 400 ml veega. Võtke üks portsjon päevas! Ärge ületage soovitatud päevast kogust!

Hoiatus: kõrge kofeiinisisaldus {100 mg / portsjon (25 mg / 100 ml)}. Hoidke väikelastest eemal! Ei soovitata inimestele, kellel on haigus ja / või võtavad ravimeid, lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Kasutage seda toodet mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi osana, mitte sellise asendajana.


StaadioniTondiViljandi
Pineapple-Mango
Lime
Ice tea-peach

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS 

peach ice tea: Bulking agent (polydextrose), instant L-Leucine(L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin) 11%, L-Glutamine10.7%, acid (citric acid), L-Arginine hydrochloride 6.5%, flavourings,L-Isoleucine 5.4%, L-Valine 5.4%, potassium salt of orthophpsphoricacid, calcium salt of citric acid, taurine, sodium citrate, beta-Alanine,L-Lysine hydrochloride 2.2%, L-Histidine hydrochloride 2.2%,potassium chloride, L-Tyrosine 1.8%, black tea (Camellia sinensis)leaf extract, green tea (Camellia sinensis) leaf extract, L-Threonine0.7%, L-Methionine 0.7%, L-Tryptophan 0.7%, L-Phenylalanine0.7%, magnesium oxide, caffeine anhydrous 0.56%, sweetener(sucralose), green coffee (Coffea canephora) bean extract, pyridoxinehydrochloride.

lime: Bulking agent (polydextrose), acid (citric acid), instant L-Leucine(L-Leucine, emulsifier: lecithins, maltodextrin) 11%, L-Glutamine10.7%, L-Arginine hydrochloride 6.5%, L-Isoleucine 5.4%, L-Valine5.4%, flavourings, potassium salt of orthophpsphoric acid, calciumsalt of citric acid, taurine, sodium citrate, beta-Alanine, L-Lysinehydrochloride 2.2%, L-Histidine hydrochloride 2.2%, potassiumchloride, L-Tyrosine 1.8%, green tea (Camellia sinensis) leafextract, L-Threonine 0.7%, L-Methionine 0.7%, L-Tryptophan 0.7%,L-Phenylalanine 0.7%, magnesium oxide, caffein anhydrous 0.61%,sweetener (sucralose), green coffee (Coffea canephora) bean extract,pyridoxine hydrochloride, colours (tartrazine1, indigotine).

pineapple-mango: Instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins,maltodextrin) 11%, L-Glutamine 10.7%, flavourings, bulking agent(polydextrose), acid (citric acid), L-Arginine hydrochloride 6.5%,L-Isoleucine 5.4%, L-Valine 5.4%, potassium salt of orthophpsphoricacid, calcium salt of citric acid, taurine, sodium citrate, beta-Alanine,L-Lysine hydrochloride 2.2%, L-Histidine hydrochloride 2.2%,potassium chloride, L-Tyrosine 1.8%, green tea (Camellia sinensis)leaf extract, L-Threonine 0.7%, L-Methionine 0.7%, L-Tryptophan0.7%, L-Phenylalanine 0.7%, magnesium oxide, sweetener(sucralose), caffein anhydrous 0.61%, green coffee (Coffeacanephora) bean extract, colours (tartrazine, Allura Red AC)1,pyridoxine hydrochloride.1

Tartrazine, Allura Red AC: May have anadverse effect on activity and attention in children.

Made in a plantthat manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphurdioxide and nuts containing foods.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

Klient ei kirjutanud andmeid

Kas see kommentaar oli teile kasulik? Jah Ei

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks.