Ca-D3-K2 90 caps

Ca-D3-K2 90 caps

1920
Laos
9,00 €

(0,00 € tk)

km-ga
3 makset 0.29€ kuus ilma lisatasudeta Lisainfo
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind8,73 €

 • Hõbekliendi hind8,46 €

 • Kuldkliendi hind8,10 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 
 • Kompleksne koostis
 • Koos kaltsiumi, fosfori, D3-vitamiini ja K2-vitamiiniga
 • Ökonoomne pakend
 • Lihtne serveerimine

Ca D3 K2: luude ja hammaste teenimiseks!

Luude tervena hoidmine on tervisliku ja tasakaalustatud eluviisi oluline osa. Sportlastele on ülimalt oluline, et kehal oleks kindel ja vastupidav alus, kuid tavalised inimesed peaksid ka teatud seisundite (nt osteoporoosi) tekkimise vältimiseks tagama piisava kaltsiumi- ja D-vitamiini tarbimise.

Me kõik teame, et piim ja piimatooted on kõige rikkalikumad kaltsiumiallikad, kuid teie igapäevast vitamiini- ja mineraalainevajadust ei ole lihtne katta, eriti kui mingil põhjusel (nt kannatate laktoositalumatuse või piimavalguallergia all) te seda ei tee, ei saa tarbida piimast pärinevaid toite.

Ca D3 K2 väljatöötamisel võeti arvesse mitte ainult toimeainete kogust, vaid ka nende keerukust. Lisaks kaltsiumile ja fosforile, mis enamasti vastutavad normaalsete luude ja hammaste säilimise eest, lisasime tootele D-vitamiini, mis vastutab nende kahe mineraali parema imendumise ja kasutamise eest. Täieliku toetuse saamiseks lisati tootele ka K-vitamiini, mis aitab kaasa ka luude normaalse seisundi säilitamisele.

1 portsjon (3 kapslit):

 • 751 mg kaltsiumi
 • 459 mg fosforit
 • 6 µg (240IU) D-vitamiini
 • 30 µg K-vitamiini
 • Kaltsium

Kaltsium on vajalik normaalsete luude ja hammaste säilitamiseks, seetõttu on see nende tervise säilitamisel äärmiselt oluline.

Lisaks teie luude ja hammaste tervisele aitab kaltsium rakkude jagunemisele ja spetsialiseerumisprotsessidele kaasa, see osaleb normaalsetes energiat andvates ainevahetusprotsessides ja normaalses neurotransmissioonis, samuti lihaste ja seedeensüümide normaalses töös.

Fosfor

Sarnaselt kaltsiumiga osaleb ka fosfor tervete luude ja hammaste, normaalset energiat andva ainevahetusprotsessi säilitamises ning aitab kaasa ka rakumembraanide korrektsele toimimisele.

D-vitamiin

Selle peamine roll on luude tervise säilitamine ning sarnaselt kaltsiumi ja fosforiga aitab see säilitada ka luude, hammaste ja lihaste funktsioone ning immuunsüsteemi normaalset toimimist.

See vastutab kaudselt luude tervise eest, kuna D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele / kasutamisele koos normaalse kaltsiumisisalduse säilitamisega veres.

K-vitamiin

Lisaks ülalnimetatud komponentidele aitab K-vitamiin säilitada normaalse luustruktuuri. K-vitamiin osaleb ka vere normaalses hüübimises, seetõttu ei ole toodet soovitatav kasutada kumariini antikoagulanti kasutavatel inimestel.

Nagu kõik BioTechUSA tooted, koosneb ka Ca D3 K2 ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.


KASUTAMINE

Võtke 3 × 1 kapslit päevas koos suure klaasi veega, erinevate söögikordade vahel. Ärge ületage soovitatud päevaraha.

 

KOOSTISOSAD

Ortofosforhappe kaltsiumisoolad, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad), kapsli kest [želatiin, glasuuriv aine (šellak), värvus (raudoksiidid ja hüdroksiidid), happesuse regulaator (ammooniumhüdroksiid), happesuse regulaator (kaaliumhüdroksiid)], menakinoon , kolekaltsiferool.

Valmistatud tehases, mis toodab piima, muna, gluteeni, soja, koorikloomi, vääveldioksiidi ja toite sisaldavaid pähkleid.

 

HOIATUS: Toodet ei soovitata inimestele, kes võtavad kumariini tüüpi hüübimisvastaseid ravimeid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise.


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Calcium salts of orthophosphoric acid, anti-caking agent (magnesiumsalts of fatty acids), capsule shell [gelatine, glazing agent (shellac), colour (ironoxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide), acidity regulator (potassiumhydroxide)], menaquinone, cholecalciferol.

Made in a plant that manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

WARNINGS: The product is not recommended for people, who are taking coumarin-type anti-clotting medicines. Keep out of reach of children. Food supplements donot replace a balanced nutrition and healthy lifestyle.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.