Evolite AAKG 300g Pure

Evolite AAKG 300g Pure

2042
In stock
€14.90
Tax included
  • Loyal customer
  • Bronze customer price€14.45

  • Silver customer price€14.01

  • Gold customer price€13.41

Create an account and join to our cumulative discounts program. Spend at least €150.00 and get 3.00% discount.
 

Arginiin(AAKG) pulbri kujul

Arginiin on aminohape, millest organismis tekivad aktiivsed bioloogilised ühendid, põhiliselt agmatiin ja lämmastikoksiid (NO). Need on olulised figuuri vormimisel, funktsionaalse võimekuse parandamisel ning seksuaalse võimekuse säilimisel. Arginiin võimaldab lihaskoe varustatust adekvaatse hulga vere, hapniku ja toitainetega, samuti hõlbustab lihaskasvu, rasvkoe vähenemist ja erektsiooni.
Arvukad kontrollitud tingimustes läbi viidud uurimused on tõestanud, et sportlastele manustatud 2g arginiini 5 nädala jooksul, põhjustas märkimisväärse (võrreldes kontrollgrupiga) jõu kasvu, rasvavaba lihasmassi lisandumise ning rasvkoe ja ka valgu jääkainete vähenemise organismis.

Koostisosad: AAKG (L-arginiini alfaketoglutaraat), paakumisvastane aine ränidioksiid.

Kuidas võtta: tarbi 6g toodet (1 mõõtelusikas) koos 200 ml veega 1 kord päevas. Ära ületa seda soovitatud päevast kogust. Mõõtelusikas on pakendi sees.

Hoiatus: ära tarbi toidulisandeid asenduseks tervislikule ning balanseeritud dieedile ning elustiilile. Toidulisandeid peaks hoidma lastele kättesaamatus kohas. Toode on mõeldud tervise juures olevatele täiskasvanud inimestele. Ei ole soovitatav lastele ning imetavatele emadele. On oluline omada ja säilitada balanseeritud ning varieeruvat dieeti koos tervisliku elustiiliga.

Parim enne ja partiinumber: vaata pakendi pealt.

Pakendis sisaldub: 66 portsjonit

Hoiustamine: säilita kuivas ja jahedas kohas, eemal valgusest.

Aktiivsed toimeained 6g ( 1 mõõtelusikas)
AAKG 5700mg
Tauriin 300mg
12 Items
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.