AAKG Arginine 1000 - 100tab

AAKG Arginine 1000 - 100tab

86
In stock
€16.00
Tax included
  • Loyal customer
  • Bronze customer price€15.52

  • Silver customer price€15.04

  • Gold customer price€14.40

Create an account and join to our cumulative discounts program. Spend at least €150.00 and get 3.00% discount.
 

Mitmekülgne energiat andev ja rasva põletav koostis. See on ideaalne lisand lihase definitsiooni parandamiseks ja see toetab ka rasvapõletusprotsessi. See toidulisand toetab intensiivseid treeninguid: L-arginiin ja tsitrulliinmalaat on aktiivsed koostisosad, mis suurendavad lämmastikoksiidi (NO) tootmist. See omakorda tähendab rohkem toitaineid, rohkem hapnikku ja parem lihase töövõime. See kiirendab ka lihase taastumist.

Soovitus: Soovitame seda toodet nii meestele kui naistele piisaval hulgal L-arginiini saamiseks. Kuna tootel on positiivne mõju ka üldisele tervisele, soovitame selle toote regulaarset kasutamist kõigile.

Soovituslik kasutamine: Toidulisandina võta 1-3 kapslit päevas.


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA has been on the market since 1999 offering high quality food supplements. The company has a wide product variation, that is continuously being improved through development and innovation based on consumer feedback.

INGREDIENTS

L-arginine alpha ketoglutarate, bulking agents (sorbitol, microcrystalline cellulose), anti-caking agent (magnesium stearate), glazing agent (stearic acid).

Product added to wishlist
Product added to compare.