Virgin coconut oil 90softgels Expand

Virgin coconut oil 90softgels

Prozis Prozis

1374

12,00 €

tax incl.
Loyal customer
Gold customer price10,80 €
Silver customer price11,28 €
Bronze customer price11,64 €

Spend 100,00 € more and get Free Shipping!

Prozis Foods orgaaniline neitsi kookosõli 1000 mg – ainulaadne, mitterasvane õli, mis on tervislik ja aitab kaalu langetada.

Mitte kõik rasvad ei ole ühesugused. Mõned rasvad stimuleerivad ainevahetust ja aitavad reguleerida kehafunktsioone, parandades seeläbi su tervist. Kuid see pole veel kõik. Tervislikud rasvad võivad aidata sul isegi kaalu langetada!

Kookosõli sisaldab erilisi tervislikke rasvasid, mis pakuvad sulle seda ja rohkemgi. See sisaldab kolme olulist rasvhapet – lauriinhape, kaprüülhape ja kapriinhape. Tänu nendele aitab kookosõli erinevaid haigusi ennetada ja nende vastu võidelda.

Kõiki rasvasid, sealhulgas kookosõli, on peetud väga pikka aega ebatervislikuks ning on arvatud, et need põhjustavad südamehaigusi. Teadus on selle müüdi ümber lükanud ning on leitud, et teatud tüüpi rasvad võivad tegelikult head olla. Kookosõli on südamele tervislik toiduaine, mis soodustab südame-veresoonkonna tegevust.

Kookosõli kasulikkus

Hiljutistes uuringutes on leitud, et kookosõli aitab tugevdada immuunsüsteemi, ning võidelda erinevaid haigusi tekitavate bakterite ja viiruste vastu.

Kookosõli aitab võidelda ka näiteks pärmi ja teiste seente vastu.

Keha muudab lauriinhappe monolauriiniks, millel on bakterite, viiruste ja algloomade vastane toime. Sellega tugevneb meie immuunsüsteem.

Kookosõli mõjub positiivselt hormoonide tootmisele, eriti kilpnääret ja veresuhkru taset mõjutavatele hormoonidele.

Kilpnäärme funktsiooni soodustamise teel luuakse hormonaalne keskkond, mis parandab ainevahetust ning tõstab energiataset ja jõudu.

Lauriinhape kuulub MCT-de (keskmise ahelaga triglütseriidide) hulka. See tõstab hea HDL kolesterooli taset, aidates langetada üldkolesterooli taset. Kookosõli soodustab ka kolesterooli muutmist pregnenolooniks, mis on paljude teiste hormoonide eelühendiks. 

Kookosõli aitab kaalu kontrolli all hoida

Kookosõli on väärtuslikuks liitlaseks kaalulangetamise pingutustel.

Kookosõli aitab suhkrut efektiivsemalt transportida, parandades insuliini toimet. Parem veresuhkru kontroll annab sulle igapäevasteks tegevusteks ja treeninguks lisaenergiat, aidates sul seeläbi kaalu kontrolli all hoida.

Hiljutistes uuringutes leiti, et kui maks lagundab keskmise ahelaga triglütseriide, muutub keha energiatootmine palju efektiivsemaks. See annab kookosõlile rasva põletava jõu, mis muudab selle koostöös insuliini reguleeriva toimega heaks ja ainulaadseks kaalulangetamise toidulisandiks.

Prozis Foods orgaaniline kookosõli 1000 mg on kõige praktilisem ja tervislikum viis, kuidas tarbida tervislikke rasvasid.

Prozis Foods 1000 mg orgaanilise kookosõli omadused:

  • Parandab tervist
  • Stimuleerib ainevahetust
  • Aitab haigusi ära hoida
  • Tugevdab immuunsüsteemi
  • Suurendab rasvapõletust ja aitab kaalu langetada
  • Täiustab energiatootmise protsesse

 

Märkus: Soovitame sul võtta ühendust arsti või toitumisspetsialistiga, kui sul tekib selle toote kasutamise kohta küsimusi. Toitumisalane teave võib sõltuvalt maitsest erinev olla.

Write a review

Virgin coconut oil 90softgels

Virgin coconut oil 90softgels

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

FREE DELIVERY FOR ORDERS OVER 100€! 

POST 4.50€

POST 4.50€

Orders will be dispatched and sent to You during 1-2 days.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

FREE DELIVERY FOR ORDERS OVER 100€! 

Venipak KULLER brings the order directly to the address specified by You. You will be called to agree the suitable delivery time for next 1-2 days. Delivery is possible to all addresses via Estonia.

<strong>Take myself! = FREE</strong>

Take myself! = FREE

Tondi 51-23 - Mon-Fri 12:00-18:00; Sat-Sun - Closed. Tel. +372 555 99025


Uku keskus - (we are located second floor) Mon-Fri 11:00-17:00; Sat-Sun - Closed.

Tel. +372 555 88740