C4 G4 UUS 30 serveeringut Suurenda

C4 G4 UUS 30 serveeringut

Cellucor Cellucor

Toode on hetkel otsas

33,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind29,70 €
Hõbekliendi hind31,02 €
Pronkskliendi hind32,01 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

CELLUCOR C4 (neljas generatsioon) on innovaatiline ja täiustatud trennieelne jook!

LEGENDAARSETE TREENINGUTE UUS PEATÜKK ON NÜÜD KOHAL!

CELLUCOR C4 on väga hea maitsega ja täidab Su meeled juba esimesest sõõmust - viskab motivatsiooni lakke ja annab plahvatuslikult energiat!

 • Plahvatuslik energia
 • Täielik keskendumisvõime
 • Uskumatu pump-efekt
 • Auhinnatud bränd
 • Väga hea maitsega

CELLUCOR bränd on pikka aega tuntud selle poolest, et on teinud väga efektiivseid ja hästi mõjuvaid toidulisandeid nii jõutõstjatele kui fitnessi-fanattidele.

Kui oled end enne treeningut tundnud väsinuna ja ei leia sportimiseks motivatsiooni, siis on õige aeg lasta CELLUCOR C4 G4 taastada enda energia ja keskendumisvõime! See sisaldab väga eksklusiivseid koostisosi, mis parandavad sportlikku võimekust!

CELLUCOR C4 uudne koostis on varasemast veel parem ja efektiivsem. See annab veelgi rohkem energiat - energialaeng tuleb kiiremini ja kestab kauem!

Kõige esimene CELLUCOR C4 generatsioon toodi turule 2010.aastal. See on aidanud jõusaalifänne, nädalavahetuse treenijaid ja võistlussportlasi kõikjal üle maailma.

CELLUCOR C4 G4 on pulbristatud energialaeng. Siin on kasutatud uudset NO3 tehnoloogiat ning üksnes parimaid koostisosi nagu kreatiini nitraat ja NO3 nitraat. Tänu NO3 kasutuselevõtuga on see väga hea imenduvusega ja lahustub vees väga hästi. Tavapäraseid kreatiini kasutamisega seotud kõrvalnähte on oluliselt vähem!

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 120-175 ml veega ja tarbi 20-30 minutit enne treeningut. Hiljem kui oled tootega juba rohkem harjunud võid segada 2 kulbitäit 120-175 ml veega ja tarbida 20-30 minutit enne treeningut. Treeningu ajal on soovitatav tarbida rohkelt vett.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (6,5g)
Portsjoneid kokku: 30

Hinnang 
14-07-2016

see c4 on ikka väga karm asi :D kõige parim pre-workout ültse.!NB, ei soovita väga palju võtta seda just tühjale kõhule võib vererõhu lakke visata,muidu toimub väga hästi.

  Hinnang 
  10-10-2013

  Toode on jube hea, tellisin omale just teise purgi Pink lemonade maitsega, üli hea, eelmine oli ananass ja seegi oli väga hea maitsega, annab hästi energiat, keskendumine on parem, üldiselt suht parim midagi olen kasutanud Pre-Workout toodetest...

   Kirjutage oma ülevaade !

   Kirjutage oma ülevaade

   WIANABOL

   SMARTPOST 3€

   SMARTPOST 3€

   100€ eest on SmartPOST TASUTA!

   SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

   Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

   POST 4.50€

   POST 4.50€

   Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
   VENIPAK KULLER 3€

   VENIPAK KULLER 3€

   100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

   Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

   TULEN ISE JÄRGI TASUTA

   TULEN ISE JÄRGI TASUTA

   Tondi 51 ruum 23, Tallinn

   Viljandis - Uku keskuses

   Asume 2. korrusel

   Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

   Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740