17-T SOMATOCRI-MX Suurenda

17-T SOMATOCRI-MX

Sci-MX Sci-MX

248

44,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind39,60 €
Hõbekliendi hind41,36 €
Pronkskliendi hind42,68 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

17-T SOMATOCRI-MXTM (Kõrgkvaliteetsed GH ja Testosterooni Tõstvad Anaboolsed Kapslid) 

 • Tunne massiivset lihaskasvu!
 • Tõsta anaboolset potentsi
 • Sisaldab 17- Soma-GHRH PlusTM-i
 • Täiesti legaalne ja kõrvalmõjuvaba
 • Imiteerib steroidide ja kasvuhormooni efekti naturaalselt
 • Kutsub esile jäädavad, pikaajalised tulemused
 • Parimateks tulemusteks kombineeri Sci-MXi ZMAga
   

17-T Somatocri-MXTM on suur samm edasi ja esimene toode omalaadsete seas, mis töötab koostöös keha kasvusüsteemiga GHRH-d (kasvuhormooni vabastav hormoon) ja testosterooniloomet suurendades. Peatselt peale uinumist algavad ajus toimuva somatokriini (naturaalset kasvuhormooni GH vabastav hormoon) loome tõttu anaboolsed protsessid. See tegevus määrab GH, IGF-1 ja testosterooni hulga kehas. 17-T Somatocri-MXTM on loodud kogu seda protsessi tõstma ja arendama ning kasvuhormooni, IGF-1 ja testosterooni loomiseks vajaliku "ehitusmaterjali" pakkumiseks.

Testosteroon: naturaalne on parem! 

Testosteroon on naturaalselt esinev meeshormoon, mis otseses mõttes määrab isiku mehelikkuse. Mida rohkem su keha testosterooni toodab, seda tugevam, lihaselisem ja fokuseeritum sa oled. Ebaseaduslikud anaboolsed steroidid on eksisteerinud aastakümneid ja need on kahjuliku sünteetilise testosterooni organismi viimise viis. 17-T Somatocri-MXTM on täiesti seaduslik ja turvaline. See kombineerib omavahel tõestatud ja naturaalseid testosterooni suurendavaid koostisosi, mis koos keha anaboolse aktiivsusega saavutavad parima tulemuse. Erivalt illegaalsetest sünteetilistest steroididest või kasvuhormoonist, tõstab 17 T somatocri-MXTM keha testosreenitoodangut naturaalsel teel. See tähendab, et keha naturaalsed hormonaalseid "tasakaalustavaid" tegevusi ei häirita, mis tähendab kõrvaltoimete ja juustepiiri taandumise puudumist.

Somatocri-misasi? 

Somatocrinin on 44-aminohappe peptiid tuntud kui GHRH (kasvuhormooni vabastav hormoon), seda toodab magades tagumine ajuripatsinääre. See on anaboolse ajamina tuntud keerulise protsessi esimene aste. 17 T Somatocri-MX on esimene toode omalaadsete seas, mis aktiivselt varustab somatokriiniloome prekursoreid. Rohkem somatokriini tähendab rohkem kasvuhormooni, mis tähendab paremat lihasekasvu ja jõudu. 17 T Somatocri-MX sisaldab ka taimseid relaksante ja sügavat und soodustavaid aineid. Magades töötab anaboolne ajam paremini, nii et kogu protsess on võimendatud, alates somatokriiniloomest kuni kasvuhormooni vabanemise, IGF-1 tootmise ja testosterooni loomiseni.

Aga kui ma olen WADA poolt testitav sportlane? 

17-T Somatocri-MX ei sisalda praeguses WADA keelatud ainete nimekirjas olevaid aineid ja on seega dopinguproovi andvatele sportlastele turvaline.

Tüüpilised kasutajad:

 • Jõualade harrastajad, kulturistid, jõutõstjad
 • Jõuliste alade nagu rugby, väljakualad, maadlus, poks harrastajad
 • Lihast kasvatada või jõudu suurendada soovivad vastupidavusalade harrastajad (triatleedid, ratturid,ujujad)
 • Kõik, kes tahavad lisada lihast, paremini taastuda või spordisaavutust parandada
 • Kõik füüsilise koormusega inimesed, kes soovivad parandada lihaskasvu ja taastumist
 • Kõik, kes tahavad lihasmassi suurendada, kaalu tõsta või spordisaavutust parandada


Aktiivsed koostisosad 6 kapsli kohta: 

 • 17-T Soma-GHRHTM firmasegu - 3300mg (kombinatsiooni testosteroonitõstjatest, GHRH prekursoritest ja taimsetest unesoodustajatest ja relaksantidest)
 • Vitamin C (askorbiinhape) - 180mg
 • Vitamin B6 (püridoksiin Hcl) - 6mg
 • Magneesiumkelaat - 450mg
 • Tsinktsitraat - 30mg


Suurus: 180 kapslit

Soovituslik kasutamine:  Võta päevas 6 kapslit, 3 õhtusöögiga ja 3 umbes 20minutit enne uinumist. Peale nädalast kasutamist, tõsta jõutrennis raskusi ja vähenda lihase kasvades kordusi. Tõsta treeningintensiivsust raskusi tõstes ja kordusi vähendades, nii et jaksaksid teha seerias 5 kuni 7 kordust. Keskendu ekstsentrilisele (lihast pikendavale) korduse osale. See stimuleerib neurosaatjaid, mis saadavad tagumisse ajuripatsinäärmesse käsu peale uinumist rohkem kasvuhormooni toota. See aitab toote mõju paremini ära kasutada. Enne treeningut tee kindlasti soojendusi ja venitust, kuna suurenenud jõud võib põhjustada kehva soojenduse puhul lihaserebendi. Puhka jõutrennist vähemalt kolm päeva nädalas, et selle toote mõju unes ja puhkusel maksimiseerida. Kasuta pidevalt vähemalt neli nädalat.

Selle toote kasutamine võib suurendada seksuaalenergiat. Sci-MX soovitab praktiseerida turvalist seksi. Lisainfo www.playingsafely.co.uk

17-T Somatocri

Hinnang 
27-10-2016

Uni paranes päris hästi,sai prrovitud ka.

  Hinnang 
  19-11-2011

  Pole veel potska läbigi kuid tulemused on muljetavaldavad, küll aga erilist jõu suurenemist ei tähendanud, lihased on päris hästi välja tulnud.
  Eriti meeldib veel see magmis soodustamis- värk kuna ise olen väga kerge unega ja ei jää kiirelt magama. Nt magad 6h sügavat und sellega oled järgmine päev nagu uus mees olgugi, et päev ennem seda oled tööl ja jõukas rapsinud nagu loom!
  Seda tarbides kasutasin ka: 100% Pure Whey 2.27kg

   Kirjutage oma ülevaade !

   Kirjutage oma ülevaade

   17-T SOMATOCRI-MX

   17-T SOMATOCRI-MX

   SMARTPOST 3€

   SMARTPOST 3€

   100€ eest on SmartPOST TASUTA!

   SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

   Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

   POST 4.50€

   POST 4.50€

   Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
   VENIPAK KULLER 3€

   VENIPAK KULLER 3€

   100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

   Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

   TULEN ISE JÄRGI TASUTA

   TULEN ISE JÄRGI TASUTA

   Tondi 51 ruum 23, Tallinn

   Viljandis - Uku keskuses

   Asume 2. korrusel

   Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

   Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740