Eripakkumine ! Assault SPORT 30serv Suurenda

Assault SPORT 10serv

MusclePharm MusclePharm

10,00 €

km-ga

15,00 € km-ga

-33.33%

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Ülikvaliteetsed koostisosad, supertulemused. Keegi ei paku neid nii nagu Assault!

ASSAULT pakub kulturistidele, jõutõstjatele, võitlejatele ja jõualade harrastajatele võimsat treeningeelset ning treeningaegset energialaengut, mis võimaldab piire lõhkuvaid sooritusvõime tasemeid, mis kindlasti murravad läbi igast platoost. Tarbi ASSAULT-i enne treeningut või võta lonkse treeningu esimeses osas. Esimesest lonksust alates tunned sooritusvõimet parandavat energialengut, mis on annab hoo su tervele treeningule, alates venitustest kuni viimase seeriani.

BCAA-d: Erinevalt „kontsentreeritud“ valemitest, mis annavad paugu ja siis jätavad su ripakile, nagu oleksid kuskil pimedal tänaval peksa saanud, on Assault kohal algusest lõpuni. Valemis olev BCAA on patenti taotlevas 3:1:2 suhtes, milles on leutsiini ja valiini rohkem kui isoleutsiini. Nende aminohapete lisamine soodustab tugevamat taastumist ja suurenemist kuivas lihasmassis.

Nõua turvalist ja efektiivset toodet!

MusclePharm Assault® on kõige uuritum treeningeelne toode turul. Selle loojateks kõrgtehnloogilises MusclePharm Sporditeaduse Keskuses olid sportlased ise, kes soovisid, et toode teeks midagi enamat kui pakuks vaid tõsist lihast kasvatavat jõudu. Turvalisuse latt seati väga kõrgele, et teised sportlased teaksid, et pakuvad oma kehale vaid parimat. Võime uhkusega öelda, et Assault on ainus treeningeelne toode turul, millel on sertifikaadid NSF-ilt ja Informed Choice’lt selle kohta, et tooted on keelatud ainetest vabad.

Parem imendumine! Paremad tulemused.

Seega võid tänu Astragiini® ja KinuliinPF®-i lisamisele oodata Assault’ilt paremat glükoosi polümeeride, kreatiini, arginiini ja aminohapete transporti. See omakorda tähendab paremat lihaspumbatust, anaboolsemat keskkonda kehas ja suurenenud ATP toodangut, mis tähendab suuremat energiahulka lihases! Assault’i kasutades märkad kuivemat ja teravamat keha, seda tänu lisatud Astragiini® omadusele langetada veresuhkru taset. Sellest valemist ei puudu midagi ning kõik koostisosad on määratud töötama sünergias.

Juhised Assault’i kasutamiseks: Sega 1 pakike 300-450ml veega 20-30 minutit enne treeningut. Optimalsete tulemuste saavutamiseks joo vähemalt 3,5L vett päevas. Toode ei asenda igapäevast mitmekesist toitumist. 

Kirjutage oma ülevaade

Assault SPORT 10serv

Assault SPORT 10serv

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740