Shock Therapy Suurenda

Shock Therapy

Universal Nutrition Universal Nutrition

Toode on hetkel otsas

36,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind32,40 €
Hõbekliendi hind33,84 €
Pronkskliendi hind34,92 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Kui otsid trennieelset šeiki, mis tõmbaks su trenniks käima ja tekitaks tahtmise rauda kangutada, siis oled selle leidnud. Selle valemi lämmastikoksiidi (NO) aktivaatorid, kreatiin ja stimulandid annavad sulle energiat, suurendades samas veresooni ja aidates massi koguda. Shock Therapy võib sind lausa motiveerida saali minema ja raskusi kangutama. Erinevalt teistest NO-toodetest, mis praegu saadaval, on Universal Nutritionil tootes antioksüdantide kompleks, mis on väga tähtis, kui võetakse lämmastikoksiidi stimuleerivaid koostisosi nende oksüdatiivse toime tõttu inimrakkudele. Nüüd võid saada "pideva pumbatuse", intensiivse trenni mida ihaldad ja samal ajal hoida keha vabade radikaalide eest, mis on kõrvalproduktiks lämmastikoksiidi aktivatsiooniprotsessides.

Kui soovid saali jaoks energiat ja motivatsiooni, on Shock Therapy sinule. See valem võimaldab väga intensiivseid treeninguid, tänu millele jõuad liigutada suuremaid raskusi, mistõttu lisad ka lihast efektiivsemalt. Tunned päev läbi pumbatust, mis tuleb sellest, et veri pumpab su lihasrakkudesse pidevalt reaalset kasvuks vaja minevaid toitaineid. Universal Nutrition ei kasuta suhkrut, seega pole rasva minemise ohtu. Kasutatakse parimaid koosisosi, alates kreatiinist kuni nende antioksüdantide seguni. Teist Shock Therapy laadset toodet sa ei leia; see on tõesti unikaalne trennieelsete ergutite ja rakuvolümiseerijate seas.

Kuna Shock Therapy aitab su kehal toota rohkem lämmastikoksiidi, vajad antioksüdantide kompleksi, mis võitleks kahjulike vabade radikaalidega, mis vabanevad tänu lämmastikoksiidi protsessile.

Shock Therapy kasutab kreatiini ja lämmastikoksiidi stimuleerivate komponentide vereringesse saatmiseks R-ALAt, samas kui konkurendid ei kasuta üldse alfa-lipoehapet või kasutavat tavalist ALAt, mis on tõestatult vähem efektiivne kui R-ALA. Paljudele ei meeldi tarbida aspartaami ja eeldavad magusaineid nagu sukraloosi. Shock Therapy ei sisalda aspartaami, samas kui mõned teised populaarsed tooted sisaldavad.

Soovituslik kasutamine: Lisa 1 kulbitäis 250-300ml külmale vedelikule. Võta üks serveering 30 minutit enne treeningut.

Kirjutage oma ülevaade

Nitrix 2.0 - 180tabs

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740