Ecdy-Sterones 90caps Suurenda

Ecdy-Sterones 90caps

Amix Nutrition Amix Nutrition

1183

Hoiatus: Viimane toode laos

30,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind27,00 €
Hõbekliendi hind28,20 €
Pronkskliendi hind29,10 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Ecdy Sterones on eksklusiivselt AMIX™-i poolt loodud beeta-ekdüsteroonil baseeruv arenenud naturaalse testosterooni võimendaja ning östrogeeni regulaator. AMIX™-i Ecdy Steronesi võimsad stimuleerivad koostisosad võivad tugevada lihase tihedust, jõudu, vastupidavust ja taastumist!

AMIX™ Ecdy Sterones on mõeldud kasutamiseks edasijõudnud kulturistidele, sportlastele ja teistele, kes soovivad oma keha ja sooritusvõimet arendada.

AMIX™ Ecdy Sterones kombineerib kõrgkvaliteetset beeta-ekdüsterooni ja sünergilist testosterooni võimendavat kompleksi, mis koosneb metsiku jamsi juure, maca juure ja gugguli ekstraktist, gamma-orüsanoolist ja epimeediumi ekstraktist.

Beeta ekdüsteroon on taimne sterool, mida kasutatakse laialdaselt kulturismis ja lihase ehitamisel. Beeta ekdüsteroon aitab äärmiselt anaboolse keskkonna loomisel kehas, millel on hulganisti sooritusvõimeid parandavaid toimeid.

Diosgeniin – metsiku jamsi, Dioscorea Villosa risoomide ekstrakt. Mehhiko metsik jamss sisaldab DHEA eelaineid ja on leitud selle tervislikku hormoonitoodangut toetav toime. Metsiku jamsi ekstrakt sisaldab glükosiidi ja steroidseid saponiine, diosgeniini, alkaloide, tanniine, fütosteroole ja tärklist.

Peruu Macat on kasutatud Peruu elanike poolt juba aastasadu tema energiat ja vastupidavust toetavate toimete pärast. See on looduslik hormoonide tasakaalustaja, mis pakub suurepäraseid kasusid tervisele.

Gugguli vaigu ekstrakt (India Commiphora mukuli puu vaigu ekstrakt) on üks vanimatest ja tuntumatest ravimtaimedest ajurveeda meditsiinis. Sisaldab 3% Z ja E guggulsteroone, koostisosi, mis peamiselt toetavad tervislikku lipiidide ainevahetust.

Gamma orüsanool on riisikliides sisalduvate koostisosade, muuhulgas steroolide ja feerulahappe segu. Gamma orüsanool stimuleerib endorfiinide vabanemist. Gamma orüsanool suurendab kuiva lihasmassi, jõudu, parandab treeningutest taastumist ja vähendab keharasva ning treeningjärgset valulikkust.

Epimeedium on ilutaim, mida on Hiina traditsioonilises herbalismis pikalt kasutatud. Seda kasutatakse seksuaaltervise parandamiseks ja hormoonide tasakaalu saavutamiseks.

 Põhipunktid:

-         Suurendab naturaalset testosteroonitoodangut
-         Toetab kuiva lihasmassi lisamist
-         Parandab libiidot (sugutungi)
-         Sisaldab CRT-ssi
-         Naturaalne taimne toode

Soovituslik kasutamine: Võta 3 kapslit päevas enne treeningut. Treeningvabadel päevadel võtta koos hommikuse toidukorraga. Ära kasuta toodet rohkem kui 8 nädalat järjest, sellele peaks järgnema 4-nädalane paus. 

Kirjutage oma ülevaade

Ecdy-Sterones 90caps

Ecdy-Sterones 90caps

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740