Vitamin B-100 Complex, 60VTabs Suurenda

Vitamin B-100 Complex, 60VTabs

PremierVits PremierVits

299

7,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind6,30 €
Hõbekliendi hind6,58 €
Pronkskliendi hind6,79 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

B-vitamiinid

Kui päevad lähevad pikemaks, siis tahame sageli kauem üleval olla ja oma elu täiel rinnal nautida. Kuid tänapäeva kiire elutempo seab meile omad nõudmised: intensiivse töö või õppimise perioodil võib meie keha vajada täiendavat toetust toidulisanditest.

Organismi lisatoetuseks on parim valida kvaliteetsed B-kompleks vitamiinid, mis toetavad keha energiatootmise mehhanisme ning parandavad ajutegevust.

Milleks B-vitamiinid?

Vaimset ja emotsionaalset heaolu saab toetada nii toidu kui ka toidulisanditega. Sageli on tarvis ka tervislikule toidule lisaks tarbida kvaliteetset B-kompleksi, kalaõli, mineraale ja antioksüdante.

Aju jaoks on kõige olulisemad B-grupi vitamiinid: isegi minimaalne B-vitamiini puudus häirib ajutegevust, mõjutades nii mõtlemist kui ka tundeid. B-grupi vitamiinid aitavad glükoosi – organismi kütust – energiaks muundada. Sestap ongi B-vitamiinide peamiseks tunnuseks just väsimus ja meeleolumuutused.

B-grupi vitamiine leidub peamiselt täisteratoodetes, pärmis, pähklites, seemnetes, idudes, aga ka liha, kala, muna, aed- ja puuviljatoitudes. Kuigi B-vitamiini allikate loetelu on pealtnäha pikk, võib intensiivse elutempoga perioodidel neist siiski vajaka jääda.

Üheks B-kompleksi vitamiinide puudujäägi põhjuseks on suurenenud töödeldud toiduainete tarbimine, millest seetõttu suurem osa B-vitamiine on kaduma läinud. Teiseks põhjuseks on rohke suhkru tarbimine, mille tulemusena tekib organismi soolestikus B-vitamiinidele mittesobiv mikrokliima.

B-vitamiinid on vajalikud:

• Põhitoitainete ainevahetuses organismi energiaga varustamiseks.
• Asendamatud närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.
• Vajalikud seedeelundkonna lihaste toonuse säilitamisel.
• Tähtsad naha, juuste, silmade, suu ja maksa tervise tagamisel.

B-vitamiinid toimivad kõige paremini, kui neid tarbida koos.
Peamiste B-rühma vitamiinide funktsioonid on järgnevad:

B1-vitamiin aitab glükoosi energiaks muundada ning toetab närvirakkude funktsioneerimist. Puuduse peamiseks sümptomiks on väsimus. B1 hulka kehas vähendavad diureetikumid, alkohol ja sulfitid (veinides ja kuivatatud puuviljades). Suurem vajadus on füüsiliselt aktiivsetel.

B2-vitamiin annab uriinile erekollase värvi, kui teda on palju. Osaleb energia produktsioonis. Puudusel tekib kiirelt paljunevates rakkudes energia puudus (nahas ja limaskestades). B2 on Teda on vaja nägemiseks, küünte, naha ja limaskestade terviseks ja juuste normaalseks kasvuks.

B3-vitamiin on oluine süsivesikutest energia vabastamiseks. Puuduse sümptomideks on unetus, depressioon, ärevus, lihasnõrkus. B3 vitamiin osaleb 50 keemilises reaktsioonis, k.a. energia ja hormoonide tootmine.

B6-vitamiini puudus takistab kehas õnnehormoonina tuntud serontoniini tootmist. Ta on kriitilise tähtsusega hormoonide tasakaalu ja immunfunktsiooni säilitamisel. B6-vitamiini varusid tühendab peamiselt stress ja ärevus.

B6, B12 ja foolhape toetavad kehas toimuvat olulist protsessi metüülimist, mis on vajalik kõikide närvivahendusainete tootmisel.

Kasutamine: 1 tablett päevas koos söögiga.

Kirjutage oma ülevaade

Vitamin B-100 Complex, 60VTabs

Vitamin B-100 Complex, 60VTabs

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4€

POST 4€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740