Mutant TEST - 180kapslit Suurenda

Mutant TEST - 180kapslit

Mutant Mutant

569

36,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind32,40 €
Hõbekliendi hind33,84 €
Pronkskliendi hind34,92 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

UUS JA TÄIENDATUD MUTANT TEST sisaldab vajalikes kogustes KUUT (6) toimeainet, sealhulgas kliiniliselt katsetatud kogustes aineid Testosurge® ja MacaTest™. MUTANT TEST on spetsiaalselt välja töötatud MUTANTIDELE, kes soovivad tugevdada oma jõutreeninguprogrammi, et kogeda esialgseid tulemusi, mis jäävad ikka ja jälle korduma.

Kuidas MUTANT TEST toimib?

MUTANT TEST maksimeerib ja kaitseb sinu testosteroonitaset esmaklassilise kahetoimelise meetodi abil: A) aromataasi inhibeerimine ja B) testosterooni DHT-ks (dihüdroksütestosteroon – negatiivsete androgeensete kõrvaltoimetega seostatav meessuguhormoon) muundamise minimeerimine. Aromataasikompleksi inhibeerimise abil hoiab MUTANT TEST ära aromatiseerumise ning testosterooni muundumise östrogeeniks, minimeerides seeläbi soovimatute kõrvaltoimete, nagu tursed ja günekomastia, esinemise riski. Teiseks võitleb MUTANT TEST seejärel sinu testosteroonitaseme säilitamise eest, inhibeerides testosterooni hävitava ja soovimatut metaboliiti DHT tootva 5α-reduktaasi.

TOIMIB PAREMINI. TOIMIB KIIREMINI.

Mida tähendab kiire testosteroonitaseme tõstmine sinu, tõsiselt hirmsate muteerunud lihaste kasvatamisest huvitatud mehe jaoks?

See tähendab, et sa ei pea enam ootama, kuni sinu testosteroonitaseme tõstja hakkab toimima. Kui sinu mutantsesse toitumis- ja kangitõstmiskavasse kuulub MUTANT TEST, aitab testosteroonitaseme tõus sul tõsta suuremaid raskusi ning silmanähtavalt kasvatada lihaseid. Miski ei toimi paremini ega kiiremini kui uus ja parem MUTANT TEST, seda lubadust toetavad avaldatud kliinilised uuringud.

Kasutamine: Treening ja treeningu vabadel päevadel võta 6 MUTANT TEST kapsleid igal hommikul peale ärkamist, tühjale kõhule, 237ml veega.

Mutant TEST

Kirjutage oma ülevaade

Mutant TEST - 180kapslit

Mutant TEST - 180kapslit

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740