SX-7 Amino NRG Revolution - 50serv Suurenda

SX-7 Amino NRG Revolution - 50serv

Muscletech Muscletech

Hoiatus: Viimane toode laos

36,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind32,40 €
Hõbekliendi hind33,84 €
Pronkskliendi hind34,92 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

TEHNOLOOGIA KOMPROMISSITU KOHTUMINE EFEKTIIVSUSEGA

Amino NRG™ SX-7® Revolution üheks tunnuseks on arenenud kahefaasiline ActivSphereTM tehnoloogia ja see pakub lihaskasvu, võimsuse ja sooritusvõime parandamiseks peamiste koostisosade täielikku kliinilist doosi. See eksklusiivne valem loodi, et pakkuda kohest ja pikaaegset energiat, mis toetaks ka lihase taastumist, kasvu ning sooritusvõime paranemist!

SOORITUSVÕIMET PARANDAV AMINO-BCAA VALEM

Võimekas 8:1:1 suhtarvuga BCAA kompleks, mis pakub kliiniliselt kinnitatud 4 g doosi L-leutsiinist, mis pärineb 3 allikast – instantiseeritud L-leutsiinist, ActivSphereTM leutsiinist ja PepForm® leutsiini peptiididest. Nad töötavad sünergiliselt, et luua võimsaid anaboolseid efekte. Valemis sisaldub ka kliiniline tauriini doos, millel on leitud vastupidavusalade harrastajate sooritusvõimet parandav omadus.

VÕIMSAD LIHAST KASVATAVAD KOOSTISOSAD

Võimas leutsiinidoos töötab koos teaduslikult uuritud betaiinidoosiga et suurendada jõudu, kuiva lihasmassi ja parandada lihase vastupidavust.

KOHENE & PIKAAEGNE ENERGIA

Pakub kahefaasilist kombinatsiooni kohese ja aeglase vabanemisega kofeiinist. Tulemuseks energia võimendumine, suurenenud fookus ja intensiivsus.

AMINO NRGTM SX-7® REVOLUTION ÜLIM AMINO+ENERGIA

Arenenuim lihast kasvatav BCAA valem, milles võtmepunktina kliinilise doosiga betaiin, võimekad raku volümiseerijad ja kahefaasiline kofeiin, mis pakub suurenenud energiat, kompromissitut jõudu ja plahvatuslikumaid treeninguid.

TOOTE JUHISED / LISAINFO

Sega mõõtlusikatäis toodet 230 ml veega ja tarbi enne treeningut ja selle ajal. Täieliku toime saavutamiseks lisa 2 mõõtlusikatäit 475 ml veele ja tarbi trenni jooksul. Enne kasutamist loe läbi kogu tooteinfo ja järgi juhiseid.  

Kui tahad suurendada päevast BCAA tarbimist ilma muude lisakaloriteta, mis saaksid valgušeikidest, siis võid lisada 1-2 mõõtlusikatäit toodet suurde veeanumasse ja juua seda päeva jooksul.

Kirjutage oma ülevaade

SX-7 Amino NRG Revolution - 50serv

SX-7 Amino NRG Revolution - 50serv

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740