Applied Nutrition ABE (All Black Everything) 315g Suurenda

Applied Nutrition ABE (All Black Everything) 315g + TASUTA KÕLAR

Applied Nutrition Applied Nutrition

35,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind31,50 €
Hõbekliendi hind32,90 €
Pronkskliendi hind33,95 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Applied Nutrition All Black Everything (ABE) on intelligentne ja erandlikult võimas trennieelne erguti, mis on loodud just hardcore-sportlaste vajadusi silmas pidades. Kombineerides kõiki muljetavaldavaid koostisosi ühes turvalises ja efektiivses valemis, on Applied kinnistanud endale koha treeningeelsete ergutite kategooria tipus!

PEAMISED OMADUSED

TOHUTU Stimuleeriv Toime – Kofeiini ja teakriini kogus All Black Everythingis teeb sellest tootest sobiva hardcore inimestele  - sa TUNNED selle toimet ja sa VAJAD kofeiini tolerantsi.

Suurenenud Vastupidavus - Applied Nutrition on ABE valemisse lisanud efektiivse doosi beeta-alaniini, millel on teaduslikult tõestatud korduste hulka suurendav toime.

Jõu & Suuruse Parandamine – Beeta-alaniini kõrval on naturaalsete sooritusvõimete KUNINGAKS kreatiin. Applied on kombineerinud kreatiin monohüdraadi, kreatiinetüülestri ja kreatiin HCLi, et kindlustada ABE toimimine kõigil.

Energiavitamiinid – B-grupi vitamiinid on energia ainevahetuse protsessi osad. Applied Nutrition lisas need ABE valemisse, et kindlustada sinu võimekus intensiivse trenni jaoks piisavalt kütust metaboliseerida.

Lai Maitsevalik – Tavalistest maitsetest tüdinud? Proovi “Energia” maitset, kui soovid midagi, mis võiks sulle tiivad anda või proovi värskendavat kirsikoolat – see on külmana imeline!

Sisaldab TeaCrine - TeaCrine on trennieelsete ergutite maailmas kuumim koostisosa, kuna see hoiab ära tüüpilise kofeiini tarbimisel järgnenud ÄRA KUKKUMISE. TeaCrine’i kasutades võid kasutada vähem kofeiini ja saada tugevama toime, seega ei tohiks olla üllatuseks, et leiad selle Applied Nutrition ABE trennieelses ergutis.

Loomalik Pump & Soonelisus - All Black Everything ergutisse lisatud tugeva tsitruliinmalaadi doosiga saad enda poolele turu parima pumbatuse ja vaskulaarsuse koostisosa. See võimendab su trenni, kuna transpordib toitaineid su lihastesse nii kiiresti kui võimalik.

Kellele Applied Nutrition All Black Everything (ABE) trennieelne erguti sobib?

Kui sulle meeldivad tugevad trennieelsed ergutid, siis on ABE loodud sulle – ÄRA VÕTA harjumusest topeltportsu, kui sa seda muidu teinud oled, vaid hinda oma taluvust nädala jooksul – see on nii võimas! Kui tahad RASSIDA läbi oma treeningu MASSIIVSE pumbatusega, siis vali ABE – meile Echos see meeldib ja lai maitsevalik kindlustab, et sa ei tüdine!

Millal kasutada Applied Nutrition All Black Everything (ABE) trennieelset ergutit?

Kui tarbid ABEt tühja kõhuga, siis võta see umbes 15-20 minutit enne treeningut (see mõjub KIIRESTI!) ja anna talle lisa 5-10 minutit seedimiseks kui kõht rohkem täis on.

Kes on Applied Nutrition?

Applied Nutrition UK üks tipp-toidulisanditootjatest, kelle fookus on TURVALISTEL ja EFEKTIIVSETEL valemitel – enamus tootevalikust on Informed Sporti poolt testitud või pärinevad Informed Sporti poolt testitud asutusest – need on asutused, kus kontrollitakse, et keelatud ained sinna ei pääseks. Teisisõnu, sa võid USALDADA Applied Nutritioni toodete kõrget kvaliteeti ja seda, et tooted sisaldavad TÄPSELT seda, mis pakendil kirjas.

Kasutamine: Sega 1 serveering (10,5 g) 250 ml külma veega ja tarbi 30 minutit enne treeningut. Sisaldab 200 mg kofeiini serveeringu kohta.

Container Size: 315 g
Serving Size: 10.5 g
Servings Per Container: 30
 
Nutritional Information Per Serving
Calories: 1
Protein: 0g
Carbohydrate: 0g
of which Sugars: 0g
Fibre: 0g
Fat: 0g
of which Saturates: 0g
Salt: 0.319g
 
Amounts Per Serving:
Tri-Creating Blend: 3.25g
Beta-Alanine: 2g
Citruline Malate 2;1: 4g
TeaCrine: 100mg
Caffeine: 200mg
Taurine: 200mg
Vitamin B3 (Niacinamide): 80mg
Vitamin B12 (Cyanocobalamin): 100mcg
 
Ingredients:
Citrulline Malate, Tri Creatine Blend (Creatine Monohydrate (3g per serving), Creatine E.E., Creatine HC), Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Taurine, Caffeine, TeaCrine®, Sucralose, Niacinamide, Vitamin B12, Colour Turmeric Extract.

Kirjutage oma ülevaade

C4 Original 60 serv

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740