Green Tea Ultra - 90 tablets Suurenda

Green Tea Ultra - 90 tablets

The Protein Works The Protein Works

1008

12,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind10,80 €
Hõbekliendi hind11,28 €
Pronkskliendi hind11,64 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

ROHELISE TEE EKSTRAKT RASVAPÕLETUSEKS

Green Tea Ultra sisaldab rohelise tee ekstrakti ja seal leiduvaid toimeaineid kontsentreeritud ja puhastatud kujul ning õiges vahekorras.

Roheline tee ja eriti selle oluliseim katekiin EGCG on tõhusus-turvalisussuhte poolest parim rasvadest vabanemist soodustav looduslik aine. Mitmetes uuringutes on leitud, et rikkalikult EGCG-katekiini sisaldav rohelise tee ekstrakt ergutab termogeneesi, suurendab energiakulutust ja rasvade kasutamist energiaks nii treeningul kui ka puhkehetkedel. Suurenenud rasvade kasutamine energiaks kiirendab kehas üleliigsete varurasvade vähenemist.

Polüfenoolid on ühed kõige tugevamad antioksüdandid maailmas.  Antioksüdantidel on palju tähtsaid rolle kehas, millest tähtsaim on minimaliseerida rakkude vigastusi, mis on tekkinud vananemisprotsessi ja kehasse sattunud vabade radikaalide tulemusena.

Rohelise tee olulisim katekiin EGCG, üks võimsamaid polüfenooli antioksüdante, on sajakordselt kasulikum kui C-vitamiin. EGCG kaitseb keha õrnu kudesid ja meditsiinilised testid on näidanud EGCG võimekust vähendada teatud tüüpi vähkirakkude arengut. Lisaks rasvapõletamist soodustavale mõjule on rohelisel teel ja eriti selle katekiinidel ka mitmeid teisi tervisele kasulikke mõjusid; uuringute kohaselt toimivad nad muuhulgas tõhusate antioksüdantidena, alandavad kolesterooli ja vererõhku, vähendavad südame- ja veresoonkonnahaiguste riski, parandavad insuliinitundlikkust, toimivad antikantserogeenselt ja kaitsevad ajukahjustuste eest.

Toime:

Toimib tõhusa antioksüdandina kaitstes rakke
Soodustab kaalulangust, takistab rasvade ladestumist
Soodustab termogeneesi ja suurendab energiakulutust

Kasutamine: 1-3 tabletti päevas koos toiduga. 

Kellele sobib? Sobib üldtervendava tootena kõigile, kes soovivad kaitsata keha vabade radikaalide ja kantserogeenide kahjuliku mõju eest, parandada üleüldist tervist ja heaolu ning aidata kaasa rasvapõletusele.

Pakend: 90 tabletti

Kirjutage oma ülevaade

Green Tea Ultra - 90 tablets

Green Tea Ultra - 90 tablets

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740