Eripakkumine ! N°1 ProBiotic Suurenda

N°1 ProBiotic

LAB-ONE LAB-ONE

1473

Pakkumine kehtib veel:

28,90 €

km-ga

34,00 € km-ga

-15%

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

N°1 ProBiotic on kliiniliselt tõestatud toidulisand, mis on loodud ekspertide juhtimise all. Toode on 100% turvaline ja seda võib anda lastele alates 3. eluaastast.

INNOVATIIVNE VALEM
Probiootilised bakterid vajavad elusorganismidena ellujäämiseks toitu. Toiduks on neile nn prebiootikumid, ained, mis ei ole seeditavad. Prebiootikumid suurendavad heade bakterite aktiivsust ja hõlbustavad nende paljunemist.

probiootik + prebiootik = SÜNBIOOTIK
 N ° 1 Sport Bioticus
kasutatud akaatsiakiud, mis toimib probiootiliste bakterite toiduna, ei põhjusta puhitust, nagu inuliin või fruktooligosahhariidid. Akaatsiakiud on teile kasulik ja ohutu.

PATENTEERITUD TOOTMISTEHNOLOOGIA

Mikrokapseldamise tehnoloogia N ° 1 Sport Bioticus seisneb selles, et iga bakterirakk kaetakse õhukese lipiidikihiga. Sulanud lipiiditilgad ümbritsevad kõiki baktereid 100% ulatuses, kaitstes neid nii ladustamise kui ka seedetrakti läbimise ajal.Mikrokapslid suurendavad probiootiliste mikroorganismide resistentsust. See tagab bakteriraku täieliku kaitse niiskuse, happesuse, oksüdatsiooni, pH ja osmootse rõhu eest, mis garanteerib:- tüvede elujõulisuse isegi rasketes tingimustes- suurenenud ellujäämise mao läbimisel.

 

Tänu uusimate tehnoloogiate kasutamisele ja kõrgeimatele tootestandarditele garanteerib N°1 ProBiotic:

• elusate bakterite elujõulisuse ladustamise ajal

• kümnest probiootilisest tüvest pärit elusate bakterite kõrge ellujäämismäär, mis tagab, et nad jõuavad seedetrakti lõppu samade probiootiliste omadustegaTarbides N°1 ProBioticut võid olla kindel, et selles sisalduvad bakterid on elusad!

PAREM PAKEND
Probiootilised bakterid on väliste tegurite suhtes äärmiselt tundlikud. Toote ladustamisel on nende elujõulisuse määravaks teguriks õhuniiskus. Seetõttu kasutasime N°1 ProBioticu pakkimiseks kõrgtugevat kilet, mis takistab kapsleid veeauru ja hapniku eest palju paremini kui tavaline PCV-kile, mida tavaliselt kasutatakse blisterpakendites. Meie kasutatud kile tagab kapslitele kõige tõhusama kaitse.

1. Mis vahe on pro- ja prebiootikul?

PROBIOOTIK

Sõna "probiootikum" pärineb kreeka keelest. "Pro bios" tähendab sõna otseses mõttes "elu poolt" ja on sõna antibiootikum vastand. Maailma Terviseorganisatsiooni määratluse kohaselt on probiootikumid elusad mikroorganismid, millel on õige koguse korral kasulik mõju peremehe tervisele.

Probiootikumid on kõik elusaid mikroorganisme sisaldavad preparaadid või tooted, millel on inimeste tervisele üldiselt kasulik mõju. Probiootikumide allikad on ravimpreparaadid ja toiduained nagu jogurt ja keefir.

Täiskasvanud inimeses on umbes kaks kilogrammi baktereid. Enamik neist on seedetraktis. Üha rohkemate ravimite, aga ka kõrgelt töödeldud toidu tarbimine põhjustab organismis kergesti ökosüsteemi häireid.

PREBIOOTIK

Prebiootikumid on meie toidu mitteseeditavad koostisosad. Neist kõige tuntumad on kiudained - tselluloos, akaatsiakiud, pektiin, inuliin. Nende ainete kiud on vastupidavad seedeensüümide toimele. Neid ei lagundata maos ega peensooles. Neid kääritatakse ainult jämesooles. Mis on nende ülesanded?

Need suurendavad hea bakteriaalse floora paljunemist, mis parandab tervist. Prebiootikumid stimuleerivad jämesooles käärimist põhjustavate bakterite kasvu ja aktiivsust. Nad on keha suhtes väga sõbralikud. Nad kaitsevad keha patogeensete bakterite arengu eest, mis võivad põhjustada paljusid soolehaigusi (põletik, kõhulahtisus, polüübid ja isegi vähilised muutused). Samuti väldivad need kõhukinnisust ja vähendavad niinimetatud halva kolesterooli (LDL) kontsentratsiooni veres. Lisaks suurendavad need toidust saadava kaltsiumi imendumist ja on eelkõige probiootikumide (elusate bakterikultuuride) toiduks.

2. Mis on sünbiootik?

Sünbiootik on probiootikumi rikkalikum, parem versioon. Sünbiootikumid on probiootikumide ja prebiootikumide kombinatsioon, st kaks-ühes. Need toimivad tõhusamalt kui probiootikumid, pikendavad probiootiliste bakterite aktiivsust, hõlbustavad nende paljunemist seedetraktis, taastavad kiiremini keha mikrobioloogilise tasakaalu, reguleerivad soolestiku talitlust ja toetavad immuunsust.

 

3. Kelle jaoks on N ° 1 ProBiotic mõeldud?

N ° 1 ProBiotic on toidulisand, mis sisaldab 30 miljardit mikrokapseldatud elusate bakterikultuuri 10 erinevast tüvest. See sisaldab ka akaatsiakiust saadud prebiootikumi. Toode on mõeldud inimestele, kes soovivad toetada oma immuunsust ja taastada mao bakteriaalse mikrofloora, taastades soolestikus õige pH. Toodet võib tarbida alates 3. eluaastast.

4. Kuidas N ° 1 ProBioticu bakteritüved toimivad?

N ° 1 ProBiotic koostises sisalduvad heade bakterite tüved parandavad soolestiku peristaltikat ja suurendavad kaltsiumi, magneesiumi ja raua imendumist. Lisaks tugevdab spetsiaalselt patenteeritud valem immuunsust ja vähendab "halva" kolesterooli taset veres. Toidulisand aitab laktoosi seedimisel, leevendab seedetrakti sümptomeid ning kaitseb mao ja soole seina kahjulike bakterite tegevuse eest.

5. Mis on lipiidkattega mikroenkapsulatsiooni tehnoloogia?

Patenteeritud mikrokapseldamistehnoloogia on tehnoloogia iga bakteriraku katmiseks õhukese lipiidide kaitsekihiga. Iga bakterirakk on kaetud sulatatud lipiiditilkadega, mis ümbritsevad 100% igast bakterist. Mikrokapslid suurendavad probiootiliste mikroorganismide resistentsust ja tagavad bakteriraku täieliku kaitse niiskuse, happesuse, oksüdatsiooni, pH ja osmootse rõhu eest. See tagab tüvede elujõulisuse ka rasketes tingimustes ja suurendab nende ellujäämist mao läbimisel.

6. Kuidas võin olla kindel, et N ° 1 ProBioticus on piisavalt elusaid baktereid?

Lähtudes toidulisandi tootmisprotsessis läbi viidud stabiilsusuuringutest, lisati deklareeritud 30 miljardi bakteri koguse tagamiseks kogu toote kõlblikkusaja jooksul sinna baktereid varuga. See tähendab, et tootmise päeval suleti igasse kapslisse 30 miljardit + 20% ehk 36 miljardit elusat bakterikultuuri. Tänu sellele võite olla kindel, et kasutate tõestatud, ohutut ja äärmiselt tõhusat toodet.

7. Kuidas peaksid tarbima N ° 1 ProBioticut?

N ° 1 ProBioticu soovitatav päevanorm on üks kapsel päevas, õhtuse söögikorraga koos. Söök ei tohiks olla kuum. Ärge ületage soovituslikku päevakogust. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hea tervise säilitamiseks on oluline tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Toote soovitusliku päevase koguse tarbimine avaldab tervisele kasulikku mõju.

8. Kuidas peaksid hoidma N ° 1 ProBiotic toidulisandit?

N ° 1 ProBioticut peaks säilitama toatemperatuuril, kuivas lastele kättesaamatus kohas.  

9. Mitu kapslit on ühes N ° 1 ProBiotic toidulisandi pakendis?

N ° 1 ProBiotic toidulisandi ühes pakendis on 30 kapslit, millest jagub kuuks ajaks. Toote netokogus on 15,33g.

10. Kui kaua võin kasutada N ° 1 ProBiotic toidulisandit?

Soovitame seda kasutada 3-6 kuud, üks kapsel päevas õhtuse söögikorra ajal. Peale 3-6 kuu pikkust perioodi kasuta järgnevat valemit: 10 päeva kasutamist -> 20 päeva paus-  seda võib jätkata püsivalt.

11. Kas võin kombineerida erinevaid Lab One tooteid?

Muidugi. Lab One toidulisandeid võib omavahel kombineerida. Toodetes sisalduvad toimeained ei vähenda üksteise aktiivsust. Lisaks toetavad nad keha õige toimimise erinevaid aspekte ja tänu nende kombinatsioonile saavutame tervikliku tervist edendava toime.

Tänu nende sünergilisele toimele, soovitame N ° 1 ProBioticut tarvitada koos N ° 1 Colostrum PRO-ga.

Kirjutage oma ülevaade

N°1 ProBiotic

N°1 ProBiotic

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740