Micronized Creatin Powder (88Serv) Suurenda

Micronized Creatin Powder (88Serv)

Optimum Nutrition Optimum Nutrition

373

Toode on hetkel otsas

15,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind13,50 €
Hõbekliendi hind14,10 €
Pronkskliendi hind14,55 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Mikroniseeritud kreatiin tähendab kiiremat imendumist ning imendumist. Tänu töötlusprotsessile, on saaduseks puhtam kreatiin, mida keha omastab kordi kiiremini, kui tavalist kreatiinmonohüdraati.

Kreatiin suurendab ATP sünteesi ehk rohkem energiat on võimeline minema lihasrakkudesse. Kreatiin on peaaegu ainuke ja tuntum, mis on võimeline ATP sünteesi niivõrd palju tõstma. Mida rohkem energiat on lihasrakk võimeline vastu võtma, seda võimekam on lihase töö. Ehk lihasesooritus on tavapärasest hulka suurem: kiirem, tugevam, vastupidavam.

Kreatiinmonohüdraat on ilma vee molekulita kreatiin, teisisõnu ka „kuiv“ kreatiin. See tähendab seda, et tal on omadus koguda endasse kiiresti vett niiskes keskkonnas. Kuid sellega kaotab kreatiin oma kasuteguri ning muutub organismile kasutuks kreatiniiniks. Et seda protsessi maksimaalselt ära hoida, oleks vaja saada kreatiin võimalikult kiiresti maost lihasrakkudeni, sest maos hakkab ta vett endasse koguma ja lihasteni jõudes on enamus kreatiini muutunud kreatiniiniks.

Insuliin on tuntud kui hormoon, mis reguleerib veresuhkru taset. Veresuhkur tõuseb paratamatult, kui süüa liiga palju lihtsüsivesikuid. See tekitab aga olukorra, kus kiiresti süstitakse maost läbi suur hulk süsivesikuid, kuid ka koos teiste ainetega (aminohapped, kreatiin). Seega parim variant kreatiini võtta on peale treeninguid koos valgu, aminohapete ja kiiresti imenduvate süsivesikutega. Sest peale treeninguid on organismi glükogeenivarud tühjenenud ning soodne pinnas kiireks süsivesikute laadimiseks, mis tähendab aga veelgi kiiremat süsivesikute liikumist läbi mao lihastesse.

Treeningvabadel päevadel või laadimise ajal sobib kreatiinmonohüdraati võtta kas koos süsivesikurikka toidukorraga või 30min enne toidukorda koos mahlaga (võib tekitada liigset rasvumist tänu tarbetule veresuhkru kõikumisele).

Kreatiinmonohüdraati tarbides esimene nädal laadimisega on tungivalt soovitatav tarbida teadlikult tavapärasest rohkem vett. Sest kuna kreatiin imab endasse paratamatult vett, siis võib tekkida oht, et hädavajalik vesi muudest organitest suunatakse kreatiini imendumisse. See aga võib tekitada tugevaid tervisehädasid. Kreatiini laadimise ajal on hädavajalik tarbida hulgaliselt vett.

Kasutamine: Esmakordsel tarbimisel teha 7 päevane „laadimine“, tarbides 5g (1 tl) 4 korda päevas koos süsivesikurikka toidu või joogiga. 
Peale nädalast laadimist tarbida 5g päevas kuni 3 nädalat. Soovitatalt võtta peale treeninguid koos süsivesikurikka joogiga. Treeningvabadel päevadel kas süsivesikurikka toidu või joogiga.
Peale 4 nädalast kasutamist, pidada 4 nädalat pausi, enne uuesti tarbimist.

Kirjutage oma ülevaade

Micronized Creatin Powder (88Serv)

Micronized Creatin Powder (88Serv)

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740