100% Nitro Pure Whey Gold 2200g Suurenda

100% Nitro Pure Whey Gold 2270g

BiotechUSA BiotechUSA

48,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind43,20 €
Hõbekliendi hind45,12 €
Pronkskliendi hind46,56 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

TIPPKVALITEEDIGA 100% VADAKUVALGUSEGU. FANTASTILINE MAITSE.

EESMÄRK ON LIHASED?

Nitro Pure Whey on professionaalnse valgupulber, mis toetab lihaskasvu ning lihase säilitamist. Selle tegemiseks on kasutatud parimatest allikatest pärinevat 100% vadakuvalku. Nitro Pure Whey, nagu kõik teisedki BioTechUSA tooted, koosneb turvalistest, hoolikalt valitud koostisosadest.

SISENE VADAKUVALGU MAATRIKSISSE!

Soovid massiivseid lihaseid? Ära lepi lihtsate vadakuvalkudega. Nitro Pure Wheys kasutatav vadakuvalgumaatriks on professionaalne kompleks isolaatidest ja peptiididest, mis kõik pärinevad puhtaimatest vadakuvalguallikatest. Tänu külmprotsess-cross-flow mikrofiltratsiooni tehnoloogiale, säilitavad Nitro Pure Whey valgud nende naturaalse, kergelt imenduva vormi, ning neid ei muudeta keemiliselt.

PERFEKTNE L-GLUTAMIINI JA BCAA AMINOHAPETE SEGU

Nitro Pure Whey's aminohappeprofiil sisaldab suurtes kogustes BCAAsid ja L-glutamiini. Aminohapped on inimkehes alati olemas: nad on valkude ehitusmaterjaliks.

PUMPA JA HELLITA

Võib-olla oled varem kasutanud palju erinevaid valke – nüüd on aeg valida midagi erilist. Saad aru, millest me räägime, kui proovid rikkalikku vesistama ajavat Nitro Pure Whey kreemjat maitset. Teame, et töötad kõvasti, et saavutada suurepäraseid tulemusi – seega arvame, et oled välja teeninud midagi suurepärase maitsega.

Soovitus: Soovitame seda toodet kesk- või kõrgema tasemega kulturistidele, kes soovitavad lihasmassi kasvatada. Soovitame seda ka teistele sportlastele, kes sooviksid puhast lihast lisada.

Soovituslik kasutamine: Sega üks serveering (29g) Nitro Pure Gold proteiini 250 ml rasvatu piima või veega . Joo 2-3 šeiki päevas.

Kirjutage oma ülevaade

100% Nitro Pure Whey Gold 2270g

100% Nitro Pure Whey Gold 2270g

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4€

POST 4€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740