Eripakkumine ! Syntrax Matrix 5.0 - 2.27kg + Aerobottle 1L Suurenda

Syntrax Matrix 5.0 - 2.27kg + Aerobottle 1L

Syntrax Syntrax

49,00 €

km-ga

65,00 € km-ga

-24.61%

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!


Järk-järgulise vabanemisega anaboolsed valgud koos glutamiini peptiididega!

Probleem: Kahekilosed madalakvaliteetse valgu tünnid, mis sisaldavad rasva tekitavat maltodekstriini, on kohutava maitsega, vajavad korralikuks segamiseks blenderit ja sisaldavad vaid ühte kiiretoimelist valku.  Kahtlemata on enamus neid "kahekiloseid" odavad, aga kes tahaks alla kugistada päevast päeva midagi sellist, mis pole ei maitsev ega kasulik?

Lahendus: Matrix 5.0. Mitmeid aastaid formuleeritud Matrix 5.0 lahendab kõik teisi "kahekiloseid" valke puudutavad probleemid. Mis kõige tähtsam, hoidsime täiesti eemale odavatest madalakvaliteetsetest valguallikatest nagu denatureeritud naatrium- ja kaltsiumkaseinaat. Teadsime, et selleks, et olla parimad, peame kasutama vaid kõrgeima kvaliteediga denatureerimata valguallikaid nagu ultrafiltreeritud vadakuvalk, ultrafiltreeritud piimavalk, denatureerimata munaalbumiin ja glutamiini peptiidid. Tootmine on kallim, kuid see on seda tulemust väärt. Need valgud pole ainult maitsvad, vaid ka nende mõjule üldisele tervislikule seisundile ja võimele kasvatada keha kudesid ning toetada protsesse pole võrdset.


Universaalne valgusegu

·      Denatureerimata vadakuvalk
·      Mitsellaarne kaseiin ja munaalbumiin
·      Anaboolsed ja antikataboolsed valgud
·      Garanteeritult parima maitsega valk
·      Glutamiini peptiidid
·      Kohese segunemisega

 

Teadsime, et selleks, et luua parimat "kahekilost" valku turul, peame tegema midagi veel enamat. Otsustasime et ei lepi vähemaga kui parima maitsega turul. Peale lugematut hulka katsetusi, jõudsime kahe maitseni, mille kasutamine on puhas ekstaas: lihtne vanilje ja perfektne šokolaad. Probleemi lõpplahenduseks on fakt, et Matrix 5.0 on täielikult instantiseeritud, seega seguneb iga mõõtlusikatäis su lemmikjoogis täielikult. Ei mingeid vastikuid klimpe või kööki määrivaid blendereid. Matrix 5.0 puhul vajad ainult lusikat!

Soovitatud kautamine: Sega üks mõõtlusikatäis Matrix 2.0 250 ml vee või piimaga. Madalama valguvajaduse korral võib kasutada 1 mõõtlusikatäit 125 ml vee või piimaga. Arvesta lisakaloreid piimaga tarbides. Kasuta Matrix 2.0 kaks või kolm kordad päevas vastavalt valguvajadusele. Pea meeles, et parimad ajad valgu tarbimiseks on kohe peale ärkamist, peale intensiivset treeningut nagu näiteks jõutreening ning enne magamist. Matrix 2.0 seguneb koheselt ka lusikaga segades ning on suurepärase maitsega ... GARANTEERITUD!

Kirjutage oma ülevaade

Syntrax Matrix 5.0 - 2.27kg + Aerobottle 1L

Syntrax Matrix 5.0 - 2.27kg + Aerobottle 1L

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740