Whey Protein 80 - 2kg Suurenda

Whey Protein 80 - 4kg

The Protein Works The Protein Works

66,00 €

km-ga
Püsikliendi hinnad
Kuldkliendi hind59,40 €
Hõbekliendi hind62,04 €
Pronkskliendi hind64,02 €

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Ultrapuhas, kõrgema klassi puhas vadakuvalk
Sisaldab AMINOGEN® ensüümisüsteemi
Üle 20g kvaliteetset valku serveeringu kohta

Whey Protein 80 – Kõrgeima kvaliteediga valgujook
Whey Protein 80 on hetkel saada olevatest valkudest kõrgeima kvaliteediga. TPW™ vadakuvalk on tuntud oma erakordse puhtuse poolest, kuna see ei sisalda paksendajaid ega täiteaineid ning on saadaval laias naturaalsete maitsete valikus. See on denatureerimata ja kõrgema bioloogilise väärtusega (BV) kui ükski teine valk. Whey Protein 80 on vadakuvalgu kontsentraati defineeriv toode.

Whey Protein 80 on kõrgema klassi vadakuvalgu kontsentraadist valmistatud toode ning selle valgusisaldus on üle 80%. Ultrapuhta toote saavutamiseks on see mikrofiltreeritud ning kuumtöötlemata. Whey Protein 80 on loodud murrangulise patenteeritud ensüümitehnoloogia AMINOGEN®-iga, mis tõstab ta vadakuvalkude seas teistest kõrgemale.

Treeningjärgne vadakuvalgushake
Vadakuvalk on inimkehale sobivaim valk. Uuringud on näidanud, et kõigist valguallikatest on just vadak kõige paremini seediv ning imenduv. Valku on sportlased kasutanud juba pikki aastaid, kuid viimasel on muutunud need veelgi tähtsamaks, eriti eliitsportlaste ning kõigi teiste intensiivsete tegevuste harrastajate seas. Vadakuvalk segatuna vee või piimaga on ideaalne ka kasutamiseks "treeningjärgsel maagilisel tunnnil" – siis kui toitained kõige paremini imenduvad.

AMINOGEN® patenteeritud ensüümi süsteem
All TPW™ tooted on loodud uusimaid toidulisanditeaduse uuringuid ning tehnoloogiaid kasutades. Ka meie parim müügiartikkel Whey Protein 80 ei erine selle poolest. Whey Protein 80 sisaldab nüüd läbimurdelist patenteeritud ensüümisüsteemi AMINOGEN®. See revolutsiooniline süsteem on taimedel põhinev ning allergeenivaba, mis taaskord tõestab meie pühendumist parimate toidulisanditevalemite valmistamisse.

Iga valgulisandi ülim väärtus on selle aminohappeline koostis. Aminohapped on valkude ehitusmaterjaliks. Et valku oleks kehas võimalik kasutada, tuleb see kõigepealt lagundada lühemateks  aminohapeteahelateks. Seega kui tarbid valgulisandit, asub keha pikki valgu ahelaid lagundama lühemateks seeditavateks ahelateks, mida võib kasutada füsioloogilistes protsessides nagu kasv ning parandamine.

Naturaalsete maitsetega vadakuvalgushake
Meie populaarseim vadakuvalgushake koosneb otse Euroopa juhtivalt vadakuvalgutootjalt hangitud toorainest. See on toodetud meie tipptehnoloogilises tootmishoones Suurbritannias ning sisaldab kiidetud täisnaturaalseid maitseid ja värve, et luua parima kvaliteediga vadakuvalgushake. Tootmises ei ole kasutatud täiteaineid ega paksendajaid, mis garanteerib täiesti puhta toote. Kuna loome oma valguvalemid ise, pakub iga valk ülimat värskust. 

Meie TPW™-is garanteerime, et meie puhul võid ülimalt kindel olla toote kvaliteedis ning toote toorainete päritolus. Iga koostisosa läbib täpsed testid ning kontrollid enne TPW™ kvaliteedimärgise saamist. Toote jälgitavus ja päritolu, kvaliteet ja järjepidevus on omadused, mida nõuame iga koostisosa juures. Meie filosoofia käib läbivalt kõigi meie toodete kohta ning see on see, mis tekitab vahe meie ja teiste toidulisanditootjate vahel.  

Serveeringu suurus: 25g (üks suur 70ml mõõtlusikatäis)
Soovitame tarbida 3-5 serveeringut Whey Protein 80 päevas, olenevalt individuaalsetest vajadusttest. Üldine soovitus on tarbida 2 g valku keha kilogrammi kohta päevas.

Lisa TPW™ Master Blenderisse 150-225ml vett või piima. Lisa sellele üks suur 70ml mõõtlusikatäis (25 g) Whey Protein 80, sega hästi ning tarbi.
Mida vähem vedelikku kasutad, seda tihedam shake tuleb, seega varieeri vastavalt isiklikule eelistusele. 

Kirjutage oma ülevaade

Creatine monohydrate 1000g - Amix

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740