Eripakkumine ! 100% Naked Whey Protein 80 (100% naturaalne ) - 2kg Suurenda

100% Naked Whey Protein 80 (100% naturaalne ) - 2kg

The Protein Works The Protein Works

EXP: 04/18

Rohkem infot

Toode on hetkel otsas

39,00 €

km-ga

52,00 € km-ga

-25%

Kuluta veel 100,00 € ja saa TASUTA saatmine!

Naked Whey Protein 80 on Suurbritannia esimene täisnaturaalne valgupulber, kus on kasutatud vaid täiesti naturaalseid maitseaineid, värvaineid ning magustajaid (Stevia) ning muid koostiosi. Naked Whey Protein 80 kehastab meie tohutut pühendumist puhastesse ja naturaalsetesse koostisosadesse ning puhast innovatsiooni.

Naked Whey Protein 80 on ideaalne valgupulber kõigile, kes otsivad äärmiselt kõrge kvaliteediga valguallikat, mis abistaks lihaskasvus ning taastumises ning soovivad kindlustunnet, et toode ei sisalda ühtki tehtislikku lisaainet.  Sa lihtsalt ei leia ühtki teist valgupulbrit, mis oleks võrdse puhtusega ning pakuks samu tulemusi.

Naked Whey Protein - 100% Naturaalne
Naked Whey Protein 80 on kiidetud ka peene ja naturaalse maitse ning tekstuuri eest. See tuleneb sellest, et toode on maitsestatud Stevia ekstraktiga. See on naturaalne null kalorit ja null grammi süsivesikuid sisaldav magusaine Lõuna Ameerikas kasvavast taimest, mille glütseemiline indeks on 0. See on ideaalseks valikuks neile, kes soovivad peenema maitsega valgupulbrit. Steviat kasutades on eeliseks veel see, et saavutatakse palju naturaalsem "magususe" tase, seega tunned tõelist šokolaadi ja kakaopulbri maitset. Mõnikord on šokolaadimaitselistes valkudes tunda värvainete maitset või muid lisamaitseid, kuid Naked Whey Protein 80 puhul see nii ei ole.
 
Naked Whey Protein 80 Põhipunktid
Naked Whey Protein 80 sisaldab kõiki Whey Protein 80 omadusi ja on ideaalseks lisandiks suurenenud valguvajaduse korral. Treeningeesmärke silmas pidades on see väga madala rasva, süsivesikute ning laktoosi ning kõrge valgusaldusega, seega võib seda kasutada lihastaastumiseks ning kasvatamiseks, kui on soov lihasmassi tõsta, kuid samuti võib seda kasutada keharasva vähendamisel madala süsivesikusisalduse ja kõrge valgusisaldusega toidukorra asendajana. Lisainfoks loe Ultra Stevia Extract 98% infot.
 
Naked Whey Protein Kvaliteedigarantii
Meie TPW™-is garanteerime, et meie puhul võid ülimalt kindel olla toote kvaliteedis ning toote toorainete päritolus. Iga koostisosa läbib täpsed testid ning kontrollid enne TPW™ kvaliteedimärgise saamist. Toote jälgitavus ja päritolu, kvaliteet ja järjepidevus on omadused, mida nõuame iga koostisosa juures. Meie filosoofia käib läbivalt kõigi meie toodete kohta ning see on see, mis tekitab vahe meie ja teiste toidulisanditootjate vahel.

Kasutamine:

TPW™ Naked Whey Protein 80 portsjoni suurus on 30g (1 mõõtelusikas). Soovituslik on kasutada 3-5 portsjonit päevas, või vastavalt oma valguvajadusele. Valada 150-200ml vett või piima šeikerisse. Lisada 1 hall mõõtelusikatäis (30g) pulbrit, segada korralikult ja juua. Mida vähem vett kasutada, seda paksem on segu, seega võib vedeliku kogust vastavalt soovile varieerida.

Soovituslik päevane kasutamine:

1 portsjon hommikul kohe pärast ärkamist.
1 portsjon 30-45min enne trenni.
1 portsjon kohe pärast trenni.
1 portsjon toidukordade vahepeal.
1 portsjon õhtul enne magama minemist.

 

Naked Whey
Naked Whey

Kirjutage oma ülevaade

100% Naked Whey Protein 80 (100% naturaalne ) - 2kg

100% Naked Whey Protein 80 (100% naturaalne ) - 2kg

EXP: 04/18

SMARTPOST 3€

SMARTPOST 3€

100€ eest on SmartPOST TASUTA!

SmartPOST-iga saadetakse pakk Teie poolt valitud SmartPOST`i pakiautomaati 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.

Paki saabudes saadetakse Teie telefonile sõnum kapikoodiga. Pakiautomaatide asukohaga saab tutvuda siin: Pakiautomaatide asukohad

POST 4.50€

POST 4.50€

Kohalik postkontor. Saadetakse pakk Kliendile kõige lähemasse Eesti Posti postkontorisse 1 kuni 2 tööpaeva jooksul.
VENIPAK KULLER 3€

VENIPAK KULLER 3€

100€ eest on VENIPAK KULLER TASUTA!

Saadame kauba koostöös Venipak kulleriga Teie koju või tööle üle Eesti. Tavaliselt jõuavad pakid kohale hiljemalt 1-2 päeva jooksul. Venipak kuller võtab Teiega ühendust. Teiega lepitakse kokku sobilik kättetoimetamise aeg.

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

TULEN ISE JÄRGI TASUTA

Tondi 51 ruum 23, Tallinn

Viljandis - Uku keskuses

Asume 2. korrusel

Kristo (Tallinn) - +372 555 99025

Anatoli (Viljandi) - +372 555 88740