MEAL REPLACEMENT 750g

MEAL REPLACEMENT 750g

137Chocolate
Laos
20,00 €
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind19,40 €

 • Hõbekliendi hind18,80 €

 • Kuldkliendi hind18,00 €

Maitse
 • Sokolaadi

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

TOIDUKORDA ASENDAV PULBRIST VALMISTATAV JOOK. LISATUD VITAMIINE, SEEDIMIST SOODUSTAVAID KIUDAINEID, FUNKTSIONAALSEID AMINOHAPPEID, PROTEOLÜÜTSET ENSÜÜMI JA MAGUSAINET.

 • erinevad valguallikad (vadakuvalgukontsentraat, kaseiin, muna)
 • lisatud funktsionaalseid aminohappeid
 • suhkrut ei ole lisatud
 • aeglaselt imenduv süsivesik 
 • kiudained
 • vitamiini-mineraali valem ZMB kompleksiga 
 • gluteenivaba
 • magustatud Steviaga
 • turvaline ja dopinguvaba

ASENDA. AGA MITTE SUVALISEGA...

Meal Replacement on kõrge valgusisalduse ja funktsionaalsete süsivesikutega joogipulber, kuhu on lisatud vitamiine, mineraale, aminohappeid ja kiudaineid. Nii šokolaadi kui maasika maitsega. See on valmistatud laiale kasutajaskonnale – profisportlastele, amatööridele ja tavainimestele.

TOIDUKORD, KUS VÄHEM ON ROHKEM

Enamasti soovivad inimesed kaalu langetada. Meal Replacement sobib su toitumisega ideaalselt tänu oma madalale kalorisisaldusele. See sisaldab seedimist parandavaid kiudaineid. See on suurepärane õhtueine, mida võid soovi korral iga päev kasutada..

OKEI, MA PEAKS SÖÖMA. AGA MILLAL?

Võid kuulda ja lugeda, et tähtsaim on süüa 4-5 korda päevas. Kuid tavalisel tööpäeval ei pruugi sul aega olla isegi hommikusöögiks või lõunaks. Sellistel juhtudel on Meal Replacement väga kasulik, kuna seda saab valmistada väga kiirelt ja lihtsalt. Paned lihtsalt pulbri šeikerisse, lisad 600 ml vett, piima või taimset piima, raputad ja see on valmis!

KOMPLSEKSSED TOITAINED TREENINGJÄRGSELT

Tänu selle kõrgele valGu ja funktsionaalsete süsivesikute sisaldusele aitab Meal Replacement peale treeningut taastuda. Valk toetab lihase kasvu ja säilitamist ning toetab ka luid. Toode sisaldab spetsiaalset ZMB kompleksi, mis koosneb tsingist, magneesiumist ja vitamiinist B6. Tsink toetab makrotoitainete ainevahetust ning immuunsüsteemi toimimist. Tsink ja magneesium on osalised valgusünteesi protsessis. Magneesium toetab lihaste ja närvisüsteemi normaalset toimimist. Vitamiin B6 vähendab väsimust ja kurnatust ning toetab hormoonsüsteemi reguleerimist

Meal Replacement sisaldab vitamiini B12 ja niatsiini. Niatsiin ja vitamiin B12 vähendavad väsimust ja kurnatust.

Ühes serveeringus (62,5 g pulbrit):

253 kcal
31 g proteiini
18 g süsivesikuid
5.2 g kiudaineid
4.8 g rasva
250 mg bromelaani proteolüütset ensüümi
12 erinevat vitamiini
9 erinevat mineraali


Soovitame Meal Replacementi kui:

soovid suurepärast 50% valgusisaldusega toitaineteallikat
harrastad vastupidavus- või jõualasid
soovid madalama kaloraažiga kaalu langetada
oled seenior, kes soovib vähenenud hormoonide aktiivsuse tõttu lihast säilitada

JUHISED

Sega 1 serveering (62,5 g = 2 kuhjaga mõõtlusikatäit = 5 kuhjaga supilusikatäit) 600 ml veega. Võta üks serveering päevas toidukorra asendajana.


StaadioniTondiViljandi
Maasika
Sokolaadi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

Chocolate:

Protein-Amino Blend [whey protein concentrate, calcium caseinate(contains milk), egg white powder, BCAAs 1% (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine),L-Glutamine 0.8%], fat-reduced cocoa powder, inulin, maltodextrin, creamer[palm fat1, glucose syrup, milk protein, anti-caking agent (silicon dioxide)],flavourings, foamer [glucose syrup, coconut fat, skimmed milk powder, wheyprotein concentrate, stabiliser (potassium phosphates)], emulsifier: lecithins(soy), thickener (cellulose gum), MRP Vitamineral Blend [calcium salts oforthophosphoric acid, L-ascorbic acid, ferrous fumarate, DL-alpha-tocopherylacetate, zinc oxide, nicotinamide, manganese sulphate, retinyl acetate, D-pantothenate,calcium, cholecalciferol, thiamin mononitrate, pyridoxine hydrochloride,riboflavin, pteroylmonoglutamic acid, potassium iodide, chromium (III) chloride,sodium molybdate, sodium selenite, D-biotin, cyanocobalamin], salt, bromelainpowder, ZMB Complex 0.1% (magnesium oxide, zinc oxide, pyridoxine hydrochloride),sweetener (sucralose). 1The product contains only RSPO certified sustainablepalm oil.

Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphurdioxide and nuts containing foods.
WARNINGS: The product does not replace a varied and balanced diet and ahealthy lifestyle.

Ühtegi arvamust pole veel lisatud
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.