• −20%
Evolite Hydrolyzed Collagen Peptides 300g

Evolite Hydrolyzed Collagen Peptides 300g

1777grapefruit
Laos
11,20 € 14,00 € -20%
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind11,20 €

  • Hõbekliendi hind11,20 €

  • Kuldkliendi hind11,20 €

Aega jäänud
Maitse
  • Grapefruit
  • Unflavored

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

100% puhas kollageen. Kollageeni regulaarne kasutamine toetab liigeste, kõõluste ja kõhre toimimist.

Kollageen – keha tähtis ehitusvalk

Kollageen on vajalik ehitusvalk, et kõik luud ja lihased oleks terved. Lisaks takistab mikroorganismide imendumist ja vähirakkude tekkimist

Mis on kollageen?

Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Inimorganism sisaldab vähemalt 28 kollageeni vormi, kuid 80–90% kollageenist on 1. tüübi kollageen, mida leidub luustikus, nahas, kõõlustes, veresoontes, sidekudedes ja organites. 2. tüübi kollageen on peamine kõhre komponent, kuid seda leidub ka arenevas sarvkestas. 3. tüübi kollageeni leidub arterite ja teiste organite koostises. Kollageeni sisaldavad ka juuksed ja küüned.

Kollageeni molekul on küllaltki suur ja see lõhustub maos, seetõttu on juurde manustamiseks oluline valida õiget tüüpi kollageen. Kõige rohkem sarnaneb inimese kehas leiduva kollageeniga merekollageen, mis läbib kergesti sooleseina, jõuab kiiresti kudedesse ning imendub kehas kuni 1,5 korda tõhusamalt kui sea või veise kollageen.

Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse. See aitab hoida nahka pingul ja tagab naharakkude uuenemise. Kollageen takistab nahas patogeensete ainete ja keskkonnas leiduvate mürkide ja mikroorganismide imendumist ning toimib vähirakkude vastaselt.

Vananedes jääb kollageeni vähemaks

Vananedes väheneb organismis kollageeni tootmine. Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt, kuid umbes 25. eluaastast alates hakkab inimese organism igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis u 15% ning 45-aastaseks saades u 30% vähem kollageeni. Tihkest kiulisest sidekoest koosneva dermise ehk päisnaha rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, tekivad kortsud ja väheneb elastsus, nahk on kuivem, jume ebaühtlane, ilmneb elujõu üldine langus. Naha tundlikkus suureneb, tekkida võivad venitusarmid, tunda võivad hakata andma ka degeneratiivsed muutused liigestes.

Peale vanuse kiirendavad kollageeni kadu ebapiisav uni, stress, liigne päikesekiirgus, liigne suhkru ja alkoholi tarbimine, suitsetamine ja ebatervislik eluviis. Samuti võivad kollageeni vähenemist ja sünteesi mõjutada mõned autoimmuunhaigused, diabeet ja geneetilised omapärad.

Sisaldusportsjoni kohta (5 g)
Hüdrolüüsitud kollageenpeptiidid OmniCol ™ 110 5000 mg

Soovitatav kasutamine

Võtke 1 portsjon (5 g + 250 vett) päevas.

Seda ei soovitata rasedatele, imetavatele emadele ega inimestele, kes on toote koostisosade suhtes allergilised. Toidulisand ei saa asendada tervislikke eluviise. Ärge ületage soovitatud päevaannust.

Koostis:

Hüdrolüüsitud OmniCol ™ 110 kollageenpeptiidid.


StaadioniTondiViljandi
Apelsini
Grapefruit
Unflavored
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.