Gold Vit D3 (2000iu) + K2 Sport Edition - 60 caps

Gold Vit D3 (2000iu) + K2 Sport Edition - 60 caps

1928
OTSAS
15,00 €
km-ga
3 makset 0.49€ kuus ilma lisatasudeta Lisainfo
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind14,55 €

  • Hõbekliendi hind14,10 €

  • Kuldkliendi hind13,50 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

1. Mis on Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION?
Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION on loodud füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes vajavad intensiivse eluviisi tõttu täiendavat tuge. Olimp on koostanud kvaliteetse vitamiinipreparaadi, mis tänu uuenduslikule tootmistehnoloogiale ja korduvalt testitud toorainele võimaldab säilitada tervist ja elujõudu. Vitamiinide D3 ja K2 kombinatsioon täpselt valitud annustes tagab luudele suure abi. D3-vitamiin toetab lisaks immuunsussüsteemi ja lihaseid. Valmistamine lihtsal ja mugaval viisil aitab täiendada igapäevast dieeti ülalnimetatud koostisosadega.

2. Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION koostis

Esimene koostisosa, mis sisaldab selle valmistise valemit, on D3-vitamiin suures annuses, koguni 4000IU. Seda täiendab looduslik K2-vitamiin, mis tänu menakoniin-7 (MK7) vormile tagab selle aine teiste vormidega võrreldes veelgi parema kättesaadavuse ja suurema aktiivsuse. Mõlema vitamiini kandjaks on MCT õli - taimedest saadud keskmise ahelaga rasvhapete kompleks -, mis suurendab lahustuvust ja hõlbustab nende koostisosade imendumist. Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION kasutab patenteeritud ja täiustatud Flow Caps tehnoloogiat. See on vitamiinipreparaatide hulgas täielik uudsus, mis pole mitte ainult kaitse ebasoodsate oksüdatsiooniprotsesside vastu, vaid ka garantii keha varustamisel deklareeritud toimeainete kogusega.

3. Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION mõju?
Selline toode nagu Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION on toidulisand, mille eesmärk on täiendada suurtes annustes vitamiine spordiga tegelevate inimeste igapäevase toitumisega. Füüsiliselt aktiivsetel inimestel, kes puutuvad mitu korda nädalas intensiivsete treeningutega kokku tohutu energiakuluga, on suurenenud nõudlus makro- ja mikrotoitainete järele. Täiendus Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION on ideaalne ettevalmistus sportlastele, kes hoolivad tõelistest efektidest.

  • Vitamiinide D3 ja K2 kombinatsioon on tervete luude ja hammaste toetaja
  • D-vitamiin osaleb rakkude jagunemisprotsessis
  • K2-vitamiin määrab optimaalse vere hüübimisprotsessi
  • Suur D3-vitamiini annus tugevdab immuunsussüsteemi, tagab fosfori ja kaltsiumi piisava imendumise (täiendav luude tugevdamine!) Ning toetab lihaseid
  • MCT õli olemasolu hõlbustab sisalduvate vitamiinide kättesaadavust


4. Kuidas kasutada Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITION-i
Kasutamine Gold Vit D3 + K2 SPORT EDITIONiga on äärmiselt lihtne. Kasutatavate koostisosade suurte annuste tõttu on päevane annus piiratud ühe kapsliga, mis tuleb võtta pärast sööki. Kapslite väike suurus ei tekita neelamisprobleeme ning ülalmainitud Flow Caps tehnoloogia tagab kaitse sisalduvate vitamiinide oksüdeerumise ebasoodsate protsesside eest. Te ei vaja enam muid D- või K-vitamiini sisaldavaid toidulisandeid.


Staadioni
Tondi
Viljandi

Nutrition information 1 capsule

Vitamin D (D3) 50 µg (2000 IU) (1000%*)

Vitamin K (K2) 100 µg (130%*)

*NRVs – nutrient reference values.

Ingredients: medium-chain triglycerides oil (MCT oil), menaquinone (menaquinone-7, obtained from soybeans through fermentation) – vit. K, cholecalciferol – vit. D, antioxidant – tocopherol-rich extract; capsule – gelatine.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.