Iso Whey Zero BLACK 2270g
  Iso Whey Zero BLACK 2270g

  Iso Whey Zero BLACK 2270g

  1772Chocolate
  Saadavus poodides
  88,90 €
  • Püsikliendi hinnad
  • Tavahind88,90 €

  • Pronkskliendi hind86,23 €

  • Hõbekliendi hind83,57 €

  • Kuldkliendi hind80,01 €

  Maitse
  • Vanilje
  • Šokolaadi

  Hinnang:
  (0)
  Liituge meie püsikliendi programmiga ja saate seda suuremaid allahindlusi, mida rohkem meie saidil oste sooritate.
   

  Miks soovitame Iso Whey Zero Black valgujooki?

  • 90% valgusisaldus
  • Native whey isolaat
  • 3000 mg kreatiini serveeringu kohta
  • 5526 mg BCAA-d serveeringu kohta
  • Lisatud L-glutamiin, AAKG ja L-trüptofaan
  • Orgaanilise tsingi testosterooni optimaalseks tasemeks
  • Lisatud niatsiin, mis on NAD eelkäija
  • Suhkru *, laktoosi - ** ja gluteenivaba ***
  • Palmiõli vaba
  • Säilitusainete-vaba
  • Kiire ja lihtne imendumine

  * Avaldus viitab veega lahjendatud tarbimisvalmis joogile. Suhkruvaba: <0,5 g / 100 ml tarbimisvalmis joogis.

  ** See lause viitab veega lahjendatud tarbimisvalmis joogile. Laktoosivaba: <0,1 g laktoosi / 100 ml tarbimisvalmis joogis.

  *** Gluteenivaba vastavalt Euroopa Liidu õigusaktidele.

  ANABOOLNE KOMPLEKS

  Turu üks populaarsemaid isolaate riietus mustaks! Iso Whey Zero Black sisaldab aineid äärmuslikeks vajadusteks, nii et see tehti neile, kes ei saa leppida kompromissidega.

  Mis on toote keerukus?

  Kõigepealt peame mainima, et 90% valgusisaldus on meie toodete hulgas suurim! Optimaalne valkude tarbimine on üks lihase ehitamise põhitõdesid, samas kui valk aitab kaasa lihaskoe kasvule. Seda protsessi nimetatakse anabolismiks. Lisaks sisaldab üks portsjon ka 3 grammi kreatiini, mis on üks peamisi komponente füüsilise jõudluse suurendamiseks.

  Normaalne testosteroonitase on ka meie tulemuslikkuse seisukohalt oluline. Sel põhjusel võib ka tootest leida tsink-bisglütsinaati. Selle tsingi sisaldus aitab säilitada testosterooni normaalset taset veres. Toode sisaldab ka niatsiini või metsikult tuntud vitamiin B3. Niatsiin on NAD (nikotiinamiidadeniindinukleotiid) eelkäija, mis toimib elektronide tarnijana. Niatsiin aitab kaasa ka väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

  Selgus kompromissideta! Nagu kogu BioTechUSA Iso Whey Zero valgupulber, on ka Black tootesari suhkru-, laktoosi- ja gluteenivaba.

  Teie suutlikkus algab koostisosadega!

  NATIVE WHEY tootmine

  Usume, et peame vastama pidevalt muutuvatele turunõudmistele, pakkudes oma tarbijatele alternatiive, mis vastaksid meie firma väärtustele.

  Leidsime viisi, kuidas parandada premium-kvaliteeti veelgi, ja nii sündis Iso Whey Zero Native Wheyga. BioTechUSA on pühendunud hoolikalt kontrollitud allikatest pärinevate äärmiselt puhaste toorainete kasutamisele - seetõttu valisime Native Whey Isolate.

  Native Whey Isolate on eriline erakordse puhtusega vadakuvalk, mis tänu pidevale arendamisele on kasutusel mitmes meie tootes.

  Sellised tooted on laktoosi-, gluteeni-, ja suhkruvaba Iso Whey Zero* ja katmata Zero Bar, mis on samuti laktoosi-, gluteenivaba ja ei sisalda lisatud suhkrut.

  BioTechUSA. Sihi kõrgemale!

  Kõik algab vundamendist, seetõttu on BioTechUSAle äärmiselt tähtis, et Native Whey Isolate tootmisel kasutatav piim pärineks ainult vabapidamisel rohusöödal olevatest lehmadest.

  Toormaterjali kvaliteet on sinu sooritusvõime seisukohast võtmetähtsusega! Native Whey on premium-valgu põhikoostisosa. See pärineb eranditult vabapidamisel olevatelt rohusöödal toidetud lehmadelt lüpstud toorpiimast*. See on antibiootikumi- ja sünteetiliste hormoonide (rBST) vaba.

  Tänu erilisele tootmisprotsessile säilib Native Whey Isolate valgu struktuur täielikumalt.

  *Toorpiim on kõigi mikroorganismide kõrvaldamiseks pastöriseeritud.

  Soovitame Iso Whey Zero Black-i

  • kui otsite kompleksset suhkruvaba treeningujärgset valgujoogipulbrit
  • kui kõrge valgusisaldus, muud lisaained, rikkalik maitse ja kvaliteet on teie jaoks võrdselt olulised
  • enamasti meestele

  Mida sisaldab Iso Whey Zero Black?

  1 portsjon (30 g):

  • 122 kcal
  • 27 g valku
   • millest 5,5 g on BCAA
  • 3413 mg mikroniseeritud kreatiinmonohüdraati
   • millest 3000 mg on kreatiin
  • 1,5 mg tsinki (tsink-bisglütsinaat)
  • 4 mg niatsiini (vitamiin B3)

  KASUTAMINE

  Segage 1 portsjon (30 g = 1 mõõtelusikas = 2 kuhjaga supilusikatäit) pulbrit sheikeris 300 või 400 ** ml veega. ** . Treeningpäevadel tarbige üks portsjon kohe pärast treeningut. Puhkepäevadel tarbige üks portsjon pärastlõunal.


  Laos saadaval
  Laost otsas
  StaadioniTondiViljandi
  Maasika
  Vanilje
  Šokolaadi
  Laoseis: 8 EAN: 5999076251421

  BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

  Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

  INGREDIENTS

  chocolatewhey protein isolate 72% [whey protein isolate, emulsifier: lecithins (soy)], micronized creatine monohydrate11.4%, fat-reduced cocoa powder, L-Glutamine, flavourings,creamer [partly hydrogenated coconut fat, skimmed milk powder, emulsifiers (E471, E472a), glucose syrup, sucrose, milk protein, stabiliser (potassium phosphates), anti-cakingagent (calcium phosphates)], L-Arginine alpha-ketoglutarate,emulsifier: lecithins (soy), thickeners (carrageenan, xanthangum), salt, anti-caking agent (silicon dioxide), L-Tryptophan,sweetener (sucralose), zinc bisglycinate, nicotinamide, nicotinicacid.

  vanillawhey protein isolate 77% [whey protein isolate, emulsifier: lecithins (soy)], micronized creatine monohydrate11.4%, L-Glutamine, flavourings, creamer [partly hydrogenatedcoconut fat, skimmed milk powder, emulsifiers (E471,E472a), glucose syrup, sucrose, milk protein, stabiliser (potassiumphosphates), anti-caking agent (calcium phosphates)],L-Arginine alpha-ketoglutarate, emulsifier: lecithins (soy),thickeners (carrageenan, xanthan gum), salt, anti-caking agent(silicon dioxide), L-Tryptophan, sweetener (sucralose), zincbisglycinate, nicotinamide, nicotinic acid, colour (tartrazine)4.

  strawberry: whey protein isolate 75% [whey protein isolate, emulsifier: lecithins (soy)], micronized creatine monohydrate11.4%, L-Glutamine, flavourings, creamer [partly hydrogenatedcoconut fat, skimmed milk powder, emulsifiers (E471,E472a), glucose syrup, sucrose, milk protein, stabiliser (potassiumphosphates), anti-caking agent (calcium phosphates)],acid (citric acid), L-Arginine alpha-ketoglutarate, thickeners(carrageenan, xanthan gum), emulsifier: lecithins (soy), anticakingagent (silicon dioxide), L-Tryptophan, salt, sweetener(sucralose), zinc bisglycinate, nicotinamide, nicotinic acid,colour (Allura Red AC)4.

  4Allura Red AC: May have an adverseeffect on activity and attention in children.

  Made in a plant thatmanufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphurdioxide and nuts containing foods.

  Toode lisati soovinimekirja
  Product added to compare.