• −20%
L-Lysine 90 caps - BiotechUSA

L-Lysine 90 caps - BiotechUSA

1572
Laos
8,40 € 10,50 € -20%
km-ga
 • Püsikliendi hinnad
 • Pronkskliendi hind8,40 €

 • Hõbekliendi hind8,40 €

 • Kuldkliendi hind8,40 €

Aega jäänud

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Miks soovitame toodet BioTechUSA L-Lysine?

 • L-lüsiini aminohapete katmiseks
   
 • L-lüsiin on mitmekülgne asendamatu aminohape, mida keha ei suuda toota või suudab toota ainult ebapiisavates kogustes. Seda võib leida peamiselt valgurikastes toitudes, näiteks mitmesugused piimatooted, liha, munad. L-lüsiini saab hõlpsalt asendada tasakaalustatud toitumise ja kvaliteetsete toitainetega, kuid mõnel juhul (näiteks veganlikku eluviisi järgides) võib osutuda vajalikuks seda pakkuda muust allikast peale toidukordade. BioTechUSA L-Lysine toidulisandi kapsel võib sellest aidata. Tänu kapsli vormile on seda päeva jooksul lihtne kõikjale kaasa võtta ja kaasa võtta.

Kellele soovitame toodet BioTechUSA L-Lysine?

 • neile, kes vajavad L-lüsiini asendamatu aminohappe täiendamist
 • neile, kes otsivad kapslitoodet
   

Mida sisaldab BioTechUSA L-lüsiin?

Üks portsjon (3 kapslit) sisaldab:

 • 1874 mg L-lüsiinvesinikkloriidi
 • sellest 1500 mg L lüsiini
   

Asendamatud aminohapped

Asendamatud aminohapped, mida me teame 9 tüüpi, on inimkeha jaoks hädavajalikud. Kuid meie keha ei suuda neid toota või suudab neid toota ainult ebapiisavates kogustes. Sellepärast on eriti oluline varustada neid välistest allikatest, eelistatavalt optimaalses koguses ja proportsioonis. L-lüsiin (koos L-leutsiiniga) kuulub puhtalt ketogeensete aminohapete rühma!

Nagu iga teine ​​BioTechUSA toode, sisaldab L-lüsiin ohutuid, hoolikalt valitud koostisosi.

Kasutamine: Võtke 3x1 kapslit päevas koos rohke vedelikuga söögikordade vahel! Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust!


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

L-Lysine hydrochloride 82.8%, capsule shell [gelatine, glazing agent (shellac),colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide),acidity regulator (potassium hydroxide)], anti-caking agents(magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide).

Made in a plant that manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nutscontaining foods.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.