• −16,67%
  • UUS
Muscletech Cell-Tech Elite, 591g

Muscletech Cell-Tech Elite, 591g

2570Berry
Laos
35,00 € 42,00 € -16,67%
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind35,00 €

  • Hõbekliendi hind35,00 €

  • Kuldkliendi hind35,00 €

Maitse
  • Berry
  • Cherry

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Kreatiin Monohüdraat + kreatiin hüdrokloriid – see kõrge oktaanarvuga valem annab teie lihastele esmaklassilise 5g annuse HPLC-sertifikaadiga kreatiinisegu kreatiinmonohüdraadi ja kreatiin-HCl-na. Lisaks 400 mg annus PEAK ATP, et rohkem kordusi teha.

CellTech Elite pakub mitmeastmelist süsivesikute kombinatsiooni, mis käivitab pärast treeningut insuliinipiigi, suunates kreatiini otse lihastesse, täiendades samal ajal kiiresti glükogeeni varusid, mis on lihaste taastamiseks hädavajalikud.

Iga portsjon sisaldab 6 g asendamatuid aminohappeid (EAA-sid), sealhulgas kriitilist anaboolset aminohapet L-leutsiini koos teiste BCAA-de L-valiini ja L-isoleutsiiniga, on teaduslik suhe 2: 1: 1 lihaste taastumine ja kasv.

Cell-Tech Elite sisaldab teaduslikult kinnitatud annust Sensoril Ashwagandha-võimsat adaptogeeni, mis on kliiniliselt tõestatud võitlema kortisooli tasemega. Kortisool on kataboolne hormoon, mis võib põhjustada lihaste lagunemist.

KREATIINIPULBER Muscletech Celltech Elite on loodud enim uuritud kreatiini vormiga ja sisaldab nüüd veelgi olulisemate lihaste ehitajate, vähemate süsivesikute ja lisatud elektrolüütidega. Koostisesse on nüüd lisatud Sensoril ja PEAK ATP, mis võimendavad lihaste kasvu.

CellTech Elite pakub täiuslikku kombinatsiooni kliiniliselt uuritud põhikomponentidest, et võimendada teie lihaste kasvu potentsiaali, suurendades samal ajal jõudu ja kiirendades taastumisaega seeriate vahel. Sisaldab teaduslikku annust Sensoril Ashwagandha – võimas adaptogeen, mis on kliiniliselt tõestatud kortisooli taseme vastu võitlemiseks. Kortisool on hormoon, mis võib põhjustada lihaste lagunemist. Selles valemis pole alatalitatavaid võtmekomponente ega täiteaineid! Iga Cell-Tech Elite täielikult avalikustatud kühvel annab maksimaalse tulemuse arenguks.
Cell-Tech on kreatiini maailmas nii ikooniline nimi, mis pole mitte ainult ajaproovile vastu pidanud, vaid on saanud legendaarseks ka oma massi, suuruse ja tugevuse pakkimises nagu ükski teine kreatiinivalem enne seda ega hiljem. Kreatiini ja süsivesikutega pakitud ja dramaatilise rakkude mahtude suurendamise algne CellTech valem on aidanud sportlastel saavutada enneolematut lihaste ja suuruse kasvu juba üle 15 aasta!

Kasvata jõudu ja kasvata 90% rohkem lihasmassi

Kreatiin Monohüdraat + kreatiin hüdrokloriid – see kõrge oktaanarvuga valem annab teie lihastele esmaklassilise 5g annuse HPLC-sertifikaadiga kreatiinisegu kreatiinmonohüdraadi ja kreatiin-HCl-na. Lisaks 400 mg annus PEAK ATP, et rohkem kordusi teha.

Lihaste taastus

CellTech Elite pakub mitmeastmelist süsivesikute kombinatsiooni, mis käivitab pärast treeningut insuliinipiigi, suunates kreatiini otse lihastesse, täiendades samal ajal kiiresti glükogeeni varusid, mis on lihaste taastamiseks hädavajalikud

BCAA Aminohapped

Iga portsjon sisaldab 6 g asendamatuid aminohappeid (EAA-sid), sealhulgas kriitilist anaboolset aminohapet L-leutsiini koos teiste BCAA-de L-valiini ja L-isoleutsiiniga, on teaduslik suhe 2: 1: 1 lihaste taastumine ja kasv

Cell-Tech Elite sisaldab teaduslikult kinnitatud annust Sensoril Ashwagandha-võimsat adaptogeeni, mis on kliiniliselt tõestatud võitlema kortisooli tasemega. Kortisool on kataboolne hormoon, mis võib põhjustada lihaste lagunemist


Koostisosad
: Süsivesikusegu (dekstroos, ModCarb (kaerakliid, kinoa, tatar, hirss), vahamais (maisitärklis), klastridekstriin), ränidioksiid, looduslikud maitseained, sidrunhape, sukraloos, õunhape, atsesulfaam-kaalium, köögiviljamahla pulber ( Värv), beetakaroteen (värv), vahuvastane aine (polüdimetüülsiloksaan, metüülitud ränidioksiid)

Kasutamine: Sega 1 kulbitäis Cell-Tech Elite’i 300-400ml veega kuni 2 korda päevas. Treeningpäevadel võtke 1 portsjon 30 kuni 45 minutit enne treeningut

Suurus: 591g – 20 serveeringut


Toitumisalane teave

1 portsjoni suurus: 30 g
Summa Per 1 portsjon %DV*
 
Energia väärtus 60 kcal
251 kJ
3%
 
Rasvad 0 g 0%
Küllastunud 0 g 0%
Süsivesikuid 15 g 5%
Suhkrud 13 g 26%
C-vitamiinassorbiinhappena 125 mg 139%
Vitamiin B6ptridoksiini vesinikkloriidina 5,3 mg 312%
Vitamiin B12tsüanokobalamiinina 0,2 mcg 8%
Kaltsiumdikaltsiumfosfaadina 30 mg 2%
Magneesiummagneesiumoksiidina 50 mg 12%
Kaalium 30 mg 1%
Naatrium 65 mg 3%
 
BCAA & EAA Aminokompleks
L-leutsiin 2 g **
L-isoleutsiin 1 g **
L-Valiin 1 g **
L-lüsiin 0,5 g **
L-treoniin 500 mg **
L-fenüülalaniin 500 mg **
L-metioniin 250 mg **
L-histidiin 250 mg **
Lihaste ja tugevuse kasvu maatriks
Kreatiin monohüdraat 2,5 g **
Kreatiinvesinikkloriid (HCl) 2,5 g **
PEAK ATP (adenosiin-5-trifosfaatdinaatrium) 400 mg **
Elektrolüütide segu
Naatriumkloriid 55 mg **
Dikaaliumfosfaat 55 mg **
 
* Päevaväärtuse protsent ühe täisportsjoni kohta.
** Päevane väärtus ei ole määratud.
Koostis / muud koostisosad:Süsivesikute segu (dekstroos, ModCarb (kaerakliid, kinoa, tatar, hirss), vahajas mais (maisitärklis), klastri dekstriin), BCAA & EAA aminokompleks, L-oleucine'i, L-, valiin, L-lüsiinvesinikkloriid, L-treoniin, L-fenüülalaniin, L-metioniin, L-histidiin), lihaste ja tugevuse kasvu maatriks (kreatiinmonohüdraat, kreatiinmonohüdraat, kreatiinvesinikkloriid 5'teofosfatiin, PEAKteofosfaat paakumisvastane aine (ränidioksiid), looduslikud lõhna- ja maitseained, happed (sidrunhape, õunhape), magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvaine (taimemahl, beetakaroteen), vahutamisvastased ained​ (polüdimetüülsiloksaan, metüülitud ränidioksiid), emulgaator (SOJA letsitiin), Sensoril (ashwagandha juure ja lehtede ekstrakt (Withania somnifera)), elektrolüütide segu (naatriumdivesinikkloriid, naatrium, naatriumkloriid)Vitamiinid ja mineraalained (askorbiinhape, magneesiumoksiid, dikaltsiumfosfaat, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin).
Info: Koostisosad ja nende toiteväärtused on näidatud Ice Berry Slushie maitsega toote puhul . Teistel maitsetel võib olla mõningaid erinevusi.

StaadioniTondiViljandi
Berry
Cherry
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.