MUSCLETECH Mass Tech Performance Series 7 lbs / 3.18kg

MUSCLETECH Mass Tech Performance Series 7 lbs / 3.18kg

1144Vanilje
OTSAS
48,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind46,56 €

  • Hõbekliendi hind45,12 €

  • Kuldkliendi hind43,20 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

MASS-TECHIL ON ROHKEM VALKU, PAREMAID KALOREID JA SUUREMAID TULEMUSI

KÕRGKVALITEETNE MASSIKASVATAJA

Tutvustame teile “kuiva massi” ja kaalukoguja fenomeni. Mass-tech on kõrgkvaliteetne proteiinipulber, mis on disainitud toetama kõrge-kalorsusega dieeti tagades pikaajalise aminohapete imendumise verre ja lihastesse. Mass-tech toetab proteiinide sünteesi ning anaboolseid (lihast ehitavaid) protsesse. Mass-tech aitab kiirelt taastuda ning parandada intensiivse treeninuga kahjustatud lihaskoed, samuti taastab ta lihaste glükogeenivaru tänu spetsiaalsele süsivesikute segule.

Erinevalt teistest vähem tuntud massilisajatest ei sisalda Mass-tech hormoone, kreatiini, stimulaatoreid ega aspartaami. Rikas nii BCAA’de kui teiste asendamatute ning asendatavate aminohapete poolest, Mass-tech sisaldab küllaldaselt iga aminohapet, mida keha vajab, maksimeerimaks lihaskasvu.

Tänu Muscletechi eksklusiivse maitse tehnoloogia abiga on Mass-tech läbimurre toidulisandite maitsetehnoloogias, pakkudes suud-vesistavaid maitseid, parimaid šeike, mida oled eales proovinud.

Mass-tech on saadaval šokolaadi-, vanilje-, ja maasikamaitselisena. Muscletech’i Mass-tech proteiinisegu koosneb ultra-filtreeritud vadaku valgu konsentraadist, alfa ja beeta kaseiinist ja kaseinaatidest, mikrofiltreeritud vadaku valgu isolaadist (rikas peptiidühendite poolest), muna albumiimist, kaltsium kaseinaadist ja piima proteiini konsentraadist. Iga Mass-tech’is leiduv proteiin tagab unikaalse ning üksteist täiendava aminohapete profiili. Kasutades Mass-tech toidukordade vahel või nende ajal hoolitsete selle eest, et kehal oleksid alati saadaval materjalid lihaste ehitamiseks – aminohapped.

Kasutamine: Mix 1 serving (5 scoops) with 16 oz. (470 mL) of water or skim milk and consume either in the morning, between meals or post-workout. If preferred, you can consume 1/2 serving twice daily. Read the entire label before use and follow directions provided. Drink 8 to 10 glasses of water daily for general good health.


StaadioniTondiViljandi
Maasika
Kreemi-küpsise
Piimašokolaadi
Vanilje
Ultimate Chocolate Crunch

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.