ICONFIT BCAA 2:1:1, 400g

ICONFIT BCAA 2:1:1, 400g

1388Cranberry
Viimased tooted laos
16,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind16,39 €

  • Hõbekliendi hind15,89 €

  • Kuldkliendi hind15,21 €

Maitse
  • Cranberry

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

ICONFIT – BCAA 2:1:1 – Eesti parima hinnaga BCAA 2:1:1. Kvaliteetne hargnenud ahelaga aminohapete kompleks, milles on enamikust konkureerivatest toodetest kõrgem aminohapete sisaldus.

BCAA hargnenud ahelaga aminohapetesse kuuluvad L-Leutsiin (2 osa), L-Isoleutsiin (1 osa) ja L-Valiin (1 osa). Tegemist on asendamatute aminohapetega, mida organism ise ei tooda ning neid tuleb omandada toidust. ICONFIT BCAA 2:1:1 on parim ja puhtaim kontsentreeritud aminohapete allikas.

ICONFIT BCAA on kvaliteetsem, kui enamus välismaiseid konkurente, sisaldades 100g toote kohta rohkem BCAA’d. BCAA kaitseb dieedi ajal lihasmassi, et kaalulangus toimuks rasva ja mitte lihaste arvelt.  Treeningul tunnevad enamus treenijaid BCAA mõju eriti trenni lõpupoole, kus lihased ei väsi nii ära võrreldes ilma BCAA kasutamiseta.


Maitsestamata variant on puhtaim BCAA 2:1:1 allikas! NB! Maitsestamata BCAA on väga kibe ning sobib maitse poolest eelkõige segamiseks suurema koguse teiste spordijookide või toitudega. Sisaldab: BCAA 2:1:1 hargnenud ahelaga aminohapete kompleks (L-Leutsiin, L-Isoleutsiin, L-Valiin), päevalille letsitiin (0.8%).

BCAA Kasutamine: Sega 7g pulbrit (1 väikese kuhjaga lusikatäis, purgis kaasas) umbes 150-200ml vee, mahla või muu süsivesikutega joogiga ning tarbi paarikümne minuti jooksul. Tarbida 1-2 portsjonit päevas enne ja peale füüsilist treeningut.

Hoiatus: Ära ületa soovitatavaid koguseid. Säilita kuivas ja jahedas ning mitte otsese päikesevalguse käes.


StaadioniTondiViljandi
Watermelon
Grapefruit
Apple
Cranberry
Unflavored

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Hea kvaliteedi hinna suhe

Maitsev ka

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

5

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.