L-Arginine - 300g

L-Arginine - 300g

111
Laos
28,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind27,16 €

  • Hõbekliendi hind26,32 €

  • Kuldkliendi hind25,20 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

100% PUHTUSEGA L-ARGINIINI AMINOHAPPEKOMPLEKS PULBRINA LÄMMASTIKOKSIIDI TOOTMISE SUURENDAMISEKS.

Arginiin on aminohape, mida toodetakse ajuripatsis, seega võime öelda, et see on põhimõtteliselt asendatav aminohape; kuid raskel füüsilisel koormusel ei pruugi keha suuta seda piisaval hulgal toota, seega võib tekkida vajadus väliste allikate järgi, ehk siis toidulisandina

Üks selle põhirolle on lämmastikoksiidi (NO) sünteesi toetamine.

Kellele L-arginiini pulbrit soovitatakse?

  • vastupidavusalade sportlastele treeningeelseks tooteks
  • kulturistidele
  • lisanditundlikele inimestele
  • inimestele, kes soovivad valmistada oma segusid

JUHISED: Sega 2 g (pool mõõtlusikatäis = pool tl) pulbrit 400 ml vee või lemmikjoogiga. Võta kaks serveeringut päevas. Ära ületa soovituslikku päevakogust.


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.