Mega Amino 300tablets

Mega Amino 300tablets

250
Laos
24,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind24,15 €

  • Hõbekliendi hind23,41 €

  • Kuldkliendi hind22,41 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Aminohappetabletid piimavalgu baasil.

Kiire aminohapetega varustamine peale treeningut aitab ära hoida lihaste katabolismi. Kasvufaasis on kiire aminohapete varude täitmine kriitilise tähtsusega. Aminohapete olemasolu veres võimaldab kehal seda lihasvalkude sünteesiks kasutada.

Soovitus: Soovitame seda toodet algajatele kulturistidele kasutamiseks kohe peale treeningut, et ära hoida lihase katabolismi. 

Soovituslik kasutamine:
Võta soovituslik kogus kehakaalu järgi kaks korda päevas.
Kuni 50 kg - 2 tabletti
50 kuni 100 kg - 3 tabletti
üle 100 kg - 4 tabletti


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

Supplement facts | Daily amount: 2x4 tablets | Servings per container: 12

12 (100 tablets) I 37 (300 tablets) I 62 (500 tablets)

 

 

in 4 tablets

 

 

in 8 tablets

Amino acids

2525 mg

5050 m 

Ingredients

Bulking agent (cellulose gel), glutamine peptide (contains wheat), soyprotein isolate, pea protein isolate, coating material [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc,mono- and diglycerides of fatty acids)], instant L-Leucine (L-Leucine, emulsifier: lecithins,maltodextrin), L-Glutamine, anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids,silicon dioxide), L-Isoleucine, L-Valine.Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxideand nuts containing foods.WARNINGS: Keep out of reach of

WARNING: Keep out of reach of small children! Dietary supplements do not replace a varied and balanced diet and healthy lifestyle.

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks.