• −25%
Mutant Amino, 300 caps

Mutant Amino, 300 caps

1735
OTSAS
16,50 € 22,00 € -25%
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind16,50 €

  • Hõbekliendi hind16,50 €

  • Kuldkliendi hind16,50 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

Pakub 2,000 mg kõrgkvaliteetseid aminohappeid serveeringu kohta

  • Aitab toetada kuiva lihasmassi kasvu ja kiirenenud taastumist
  • Kergelt neelatavad siledapinnalised kapslid


Uus Mutant Amino on kõrgkvaliteetne kontsentreeritud asendamatute ja hargnenud ahelaga aminohapete (BCAAde) allikas Mutantliku lihase parandamiseks ning taastamiseks. Mutant teab, et aminohapped on lihaste ehitusmaterjaliks ning positiivse lämmastikutasakaalu loomiseks ja säilitamiseks asendamatud. See on lihaskasvus võtmetähtsusega.

Mutant Amino  on kõrgkvaliteetne segu hüdrolüüsitud vadakuvalguisolaadist, vabal kujul ja hargnenud ahelaga aminohapetest. Iga serveering pakub üle 2,000 mg kvaliteetseid aminohappeid, mis aitavad Mutantlikku lihast tõhusalt parandada ja taasehitada. Kuna aminohapped on kriitilise tähtsusega lihaslagunemise vältimisel, lõid Mutanti laborite professorid Mutant Amino, mis töötab kiiremini ja paremini kui üksi teine toode turul! Uue Mutant Aminoga tajud kiiresti, mida muteerumine endast kujutab. Peale seda hävingut, mille tunde kestvate treeningutega oma lihastele põhjustad, on Mutant Amino see taustajõud, mida vajad, et säilitada oma domineerimine raua üle! 


Staadioni
Tondi
Viljandi
Nutrition Information
Serving Size: 2 tablets Servings Per Container: 150
Typical Values Per Serving
Energy 33 kJ
Kcal (calories) 8 kcal
Protein 2g
Carbohydrate 0.1g
Fat 0.1g
Fibre 0g
Sodium 5mg
Mutant Amino Blend  
Free Form, Di, Tri & Oligo Peptide Amino Acids, BCAAs & Essential Amino Acids From Partially Hydrolyzed Whey Protein Concentrate (Milk), Taurine, L-Threonine, L-Glycine, BCAAs (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Arginine, L-Glutamine.
OTHER INGREDIENTS: Emulsifier: Microcrystalline Cellulose (E460), Soy Powder, Emulsifier: Sorbitol (E420), Anticaking Agent: Stearic Acid (E570), Emulsifier: Croscarmellose (E468), Anticaking Agent: Silicon Dioxide (E551), Anticaking Agent: Magnesium Stearate (E572), Colour: Riboflavin (E101).
FOOD ALLERGEN WARNING: Contains milk and soy. Produced on machinery that also handles ingredients from: corn, wheat (gluten), barley, oats, crustacean product (glucosamine), egg, fish, peanut, nuts (including hazelnut, coconut), sesame seed, sulphites.
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.