Assault SPORT 30serv

Assault SPORT 30serv

418Blue Rasperry
Viimased tooted laos
29,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind28,13 €

  • Hõbekliendi hind27,26 €

  • Kuldkliendi hind26,10 €

Maitse
  • Puuvilja segu
  • Blue Raspberry
  • Watermelon
  • Green Apple
  • Strawberry Ice

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Ülikvaliteetsed koostisosad, supertulemused. Keegi ei paku neid nii nagu Assault!

ASSAULT pakub kulturistidele, jõutõstjatele, võitlejatele ja jõualade harrastajatele võimsat treeningeelset ning treeningaegset energialaengut, mis võimaldab piire lõhkuvaid sooritusvõime tasemeid, mis kindlasti murravad läbi igast platoost. Tarbi ASSAULT-i enne treeningut või võta lonkse treeningu esimeses osas. Esimesest lonksust alates tunned sooritusvõimet parandavat energialengut, mis on annab hoo su tervele treeningule, alates venitustest kuni viimase seeriani.

BCAA-d: Erinevalt „kontsentreeritud“ valemitest, mis annavad paugu ja siis jätavad su ripakile, nagu oleksid kuskil pimedal tänaval peksa saanud, on Assault kohal algusest lõpuni. Valemis olev BCAA on patenti taotlevas 3:1:2 suhtes, milles on leutsiini ja valiini rohkem kui isoleutsiini. Nende aminohapete lisamine soodustab tugevamat taastumist ja suurenemist kuivas lihasmassis.

Nõua turvalist ja efektiivset toodet!

MusclePharm Assault® on kõige uuritum treeningeelne toode turul. Selle loojateks kõrgtehnloogilises MusclePharm Sporditeaduse Keskuses olid sportlased ise, kes soovisid, et toode teeks midagi enamat kui pakuks vaid tõsist lihast kasvatavat jõudu. Turvalisuse latt seati väga kõrgele, et teised sportlased teaksid, et pakuvad oma kehale vaid parimat. Võime uhkusega öelda, et Assault on ainus treeningeelne toode turul, millel on sertifikaadid NSF-ilt ja Informed Choice’lt selle kohta, et tooted on keelatud ainetest vabad.

Parem imendumine! Paremad tulemused.

Seega võid tänu Astragiini® ja KinuliinPF®-i lisamisele oodata Assault’ilt paremat glükoosi polümeeride, kreatiini, arginiini ja aminohapete transporti. See omakorda tähendab paremat lihaspumbatust, anaboolsemat keskkonda kehas ja suurenenud ATP toodangut, mis tähendab suuremat energiahulka lihases! Assault’i kasutades märkad kuivemat ja teravamat keha, seda tänu lisatud Astragiini® omadusele langetada veresuhkru taset. Sellest valemist ei puudu midagi ning kõik koostisosad on määratud töötama sünergias.

Juhised Assault’i kasutamiseks: Sega 1 kulbitäis 300-450ml veega 20-30 minutit enne treeningut. Optimalsete tulemuste saavutamiseks joo vähemalt 3,5L vett päevas. Toode ei asenda igapäevast mitmekesist toitumist. 


StaadioniTondiViljandi
Puuvilja segu
Blue Raspberry
Watermelon
Green Apple
Strawberry Ice
1 Serving Size: 1 Scoop (11g)
Amount Per 1 serving 100g %DV*
 
Total Carbohydrate 0 g 0 g **
Sugars 0 g 0 g **
Vitamin Cas Ascorbic Acid 300 mg 2727 mg 500%
Vitamin Eas dl-Alpha Tocopheryl Acetate 40 IU 363.6 IU 133%
Vitamin B6as Pyridoxine HCl 20 mg 181.8 mg 1000%
Vitamin B12as Methylcobalamin 50 mcg 454.5 mcg 833%
 
Strength and Performance      
Creatine Monohydrate 3 g 27.3 g **
CarnoSyn® Beta-Alanine 1.7 g 15.5 g **
Betaine Anhydrous 1.5 g 13.6 g **
 
Muscle Fuel      
Taurine 1 g 9.1 g **
L-Glycine 1 g 9.1 g **
 
Energy and Focus      
Caffeine Anhydrous 250 mg 2272.5 mg **
Acetyl-L-Carnitine 250 mg 2272.5 mg **
 
* Percentage of Daily Value per one full serving.
** Daily Value is not established.
Ingredients / Other Ingredients: Calcium Silicate, Silicon Dioxide, Malic Acid, Citric Acid, Natural and Artificial Flavours, Sucralose, Acesulfame Potassium.
Info: Ingredients and their nutrition values are shown for product in Green Apple flavor. Other flavors might have some differences.
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.