• −16,95%
  • Uus
Universal Animal Pump, 30 Packs

Universal Animal Pump, 30 Packs

2320
Laos
49,00 € 59,00 € -16,95%
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind49,00 €

  • Hõbekliendi hind49,00 €

  • Kuldkliendi hind49,00 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Animal Pump on trennieelne lihasete suurendaja - aja oma lihased punni!

Kõik ihaldavad suuremaid lihaseid täpselt sama palju kui sina. Lihasmassi suurendamine on ehk kõige olulisem füsioloogiline protsess, kuna see on seotud kulturismi ja lihaste arendamisega. Kulturistid  naasevad päevast päeva tagasi jõusaali mitte ainult selle nahka rebiva tunde pärast lihastes, vaid ka selle vahendi pärast, mille abil hapniku- ja toitainerikas veri treenib lihaseid, toites neid nii, et need saaks kasvada. See mitte ainult ei muuda teid suuremaks, puhudes lihasrüma nagu õhupalli, vaid muudab teid ka suuremaks, käivitades anabolismi.

See lihaste volüümiseerimise protsess on lihaste kasvu jaoks kriitiliselt oluline. Animal Pump'i abil töötasime Animalis välja valemi, mille eesmärk oli "suurendada volüümi", parandades samal ajal jõudlust. Animal Pump oli esimene kapseldatud treeningueelne toode, mis sisaldas igas eeltäidetud annuses pakitud täiustatud kreatiini päevast annust, mida täiendasid veresooni laiendavad koostisosad, mille eesmärk oli maksimeerida pumpa lämmastikoksiidi (NO) tootmise suurendamise kaudu.

Animal Pump'i eristamise üks silmapaistvaid punkte on see, et see on üks vähestest kapseldatud treeningueelsetest tootevormidest neile, kes on tüdinud traditsioonilistest joogipulbrisegudest. Sellest tulenevalt sobib Animal Pump kofeiini suhtes tundlikele või öösel treenivatele sportlastele koondades  kõik oma koostises olevad stimulandid ühte hõlpsasti tuvastatavasse punasesse kapslisse  - seega saate valida kas jätta stimulandid sisse või panna kõrvale hilisemaks tarbimiseks. Valik on sinu. Sellist paindlikkust leiab kulturismi lisaainete hulgas harva.

Lihtne kasutada, mugav taskus või spordikotis kaasas kanda, Animal Pump toimib jõusaalis iga kord pumbates su lihaseid ja aidates alistada raskusi - teist sellist tunnet pole.  Animal Pump - see on toonus pakis!


Animal Pump'i võib võtta vahetpidamata aastaringselt.Sarnaselt Animal Pakile, Animal Flexile ja Animal Nitro / G-le on Pump kavandatud tuumiktooteks. Suurema kasu saamiseks kaaluge selle kasutamist koos Animal Stakiga.

Kasutamine: Treeningu tuumik- või alustoidulisandina võtke üks pakk 30 - 45 minutit enne raskuste tõstma hakkamist,  eelistatult tühja kõhuga. Kuna igas pakendis on ka kogu teie päevane kreatiini annus, võtke Pump'i optimaalsete tulemuste saamiseks iga päev. Trennivälistel päevadel võite paki võtta umbes samal ajal kui treenimisel. Punase kapsli (stimulaatorid) saate eemaldada puhkepäevadel või kui treenite öösel.

Hoiatused: kasutage mõistlikult ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas. Võimalikult värskena hoidmiseks hoidke toodet jahedas, kuivas kohas, eemal kuumusest, niiskusest ja päikesevalgusest. Ei ole sobiv alaealistele, samuti rasedatele ja rinnaga toitvatele naisetele.


Staadioni
Tondi
Viljandi
1 Serving Size: 1 Pack
Amount Per 1 serving %DV*
 
Vitamin Cas Ascorbic Acid 60 mg 100%
Magnesium 72 mg 18%
Seleniumas Sodium Selenate 100 mcg 143%
 
Foundational Creatine Matrix with Creapure & Creatine MagnaPower 3000 mg  
Creatine Monohydrate    
Tricreatine Malate (TCM)(Creatine Gluconate, Creatine Orotate, Creatine AKG)    
Magnesium Creatine Chelate    
 
NO Blast Complex whith Crarnosyn 2000 mg  
L-Glutamine    
L-Arginine    
Glucuronolactone    
Beta-Alanine    
Pine Bark Extract    
 
Energy Rush Complex 500 mg  
Methylxanthine Complex (Caffeine, Kola Nut Powder, Guarana Powder)    
 
Antioxidant Complex 700 mg  
Grapeseed Extract (Polyphenols)    
L-Cysteine HCI    
Green Tea Extract (EGCG)    
Coffee Bean Extract    
 
Pump Transport Complex 1000 mg  
Taurine    
Ginger Root (Gingerols, Shaogols)    
Cinnamon Bark Extract    
Fenugreek Seed Extract (4-Hydroxyisoleucine)    
Piper Nigrum Fruit Extract    
 
* Percentage of Daily Value per one full serving.
** Daily Value is not established.
Ingredients / Other Ingredients: Methylxanthine Complex (50% Kola Nut Extract And 22% Guarana Extract), Cinnamon Root Extract, Evodiae Fructus Extract, Fenugreek Extract, Vinca Minor L. Extract, Gelatin, Di-Calcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Magnesium Stearate, FD&C Yellow #5, FD&C Yellow #6, FD&C Red #40, FD&C Blue #1
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.