Cell Tech Hyper-Build 30serv

Cell Tech Hyper-Build 30serv

383Puuvilja segu
Laos
39,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind37,83 €

  • Hõbekliendi hind36,66 €

  • Kuldkliendi hind35,10 €

Maitse
  • Puuvilja segu

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Võimas 5-ühes treeningujärgne kreatiini ja BCAA segu

Teie lihaste peamine energiaallikas on adenosiintrifosfaat (ATP). Treenides väheneb ATP tase, põhjustades lihaste väsimust. Cell-Tech Hyper-Buildi iga portsjon annab teaduslikult uuritud 5 g kreatiini annuse, mis suurendab teie keha võimet ATP-d regenereerida, nii et teie lihased põlevad pidevalt kogu võimsusel. Paremate treeningutega saadakse paremad tulemused. Cell-Tech Hyper Build küllastab teie lihased kreatiiniga, nii et saate suurendada lihaste suurust ja tugevust.

Iga mõõtlusikatäis Cell-Tech Hyper-Build sisaldab 6 g BCAA-sid optimeeritud suhtega 4: 1: 1 maksimaalse leutsiini annuseks. Leutsiin on kõigist aminohapetest võimsaim proteiinide sünteesi võimendamisel ja keha anaboolse koostise hoidmisel. Tegelikult on teaduslikult tõestatud, et Cell-Tech Hyper-Build'is asuv 4 g annus suurendab maksimaalset tugevust vaid 40 nädalaga üle 40%! Cell-Tech Hyper-Build mitte ainult ei anna mitte rohkem BCAA-sid kui ükski teine ​​kreatiinisegu, vaid selles on ka enamus BCAA valemitest.

Tõhustatud lihaste taastumine treeningute vahel

Cell-Tech Hyper-Buildil on täiustatud koostisosade kombinatsioon, mis aitab teie lihastel treeningute vahel taastuda, et saaksite jõudu oma kõige intensiivsemate treeningute ajaks. See on ka ainus kreatiinisegu mis sisaldab hapukirssi.

Suurendage enda vastupidavust juba esimese annusega.

Kliinilised uuringud on näidanud, et iga Cell-Tech Hyper-Buildi mõõtlusikatäies olev tauriini akogus parandab vastupidavusalade sportlaste tulemusi enne treeningut. Nende intensiivsete treeningute jaoks on Cell-Tech Hyper-Buildi täiustatud ka elektrolüütidega, mis aitab teil treeningu ajal kaotatu asendada.

Soovituslik kasutamine

Segage 1 portsjon (1 mõõtlusikatäis) Cell-Tech Hyper-Build segu 350 ml veega ja jooge kohe pärast treeningut. Kasutamise ajal olge piisavalt hüdreeritud. Täieliku efekti saamiseks segage 2 portsjonit (2 lusikatäit) 700 ml veega ja jooge kohe pärast treeningut.


StaadioniTondiViljandi
Puuvilja segu
Blue Raspberry
Icy Rocket Freeze

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.