Rich Piana 5% Nutrition Crea-TEN

Rich Piana 5% Nutrition Crea-TEN

410Lemon-lime
OTSAS
32,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind31,04 €

  • Hõbekliendi hind30,08 €

  • Kuldkliendi hind28,80 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

10 kreatiini! 10 Ahelat! Totaalsed tulemused!

  • Edasiarenenud kümme ühes kreatiinisegu!
  • Energia – Suurus - Jõud ja pump-efekt!
  • Ei vaja laadimist
  • Ei tekita paistetust või seedehäireid
  • Ei sisalda kaloreid –Ainult tulemused

Kreatiin tuli turule 90ndate alguses ja vallutas kulturismimaailma tormina – tegelikkuses lausa domineeris turgu. Seda on loendamatute uuringutega uuritud ja seda on kasutanud tuhandete jõutõstjate poolt ning ta on end üha uuesti tõendanud. Puudub vaidlus, kreatiin toimib!

Alates hetkest, mil see turul jõudis, on toidulisandite ettevõtted püüdnud tutvustada „viimast ja parimat“ versiooni, lootuses luua parem toode nende „parandatud“ versiooniga. Mitmed nendest toodetest jõudsidki lõpuks parema tooteni – seega lõpuks saad endale kreatiini, milles esialgse monohüdraat versiooni puudused, nagu imendumine, kreatiini omadus moonduda jääkaineks kreatiniiniks ja teinekord seedehäireteks ja laadimisfaas, kus sa pead võtma 4-5 serveeringut päevas kuni 5 päeva, on kõrvaldatud. Vabandust, aga päris maailmas ei ole see alati võimalik. 

Nüüd on olemas uus kreatiinisegu, mis vallutab toidulisandite maailma tormina - Rich Piana 5% Nutrition toode Crea-TEN!  Kes oleks veel parem kui Rich Piana töötamaks välja tulemustele suunatud toodet?  

Aga mis siis on Crea-TEN? 10 (JUST 10 erinevat versiooni) kõige efektiivsemat turul pakutavat kreatiini ühes väga võimsas tootes! Uue Crea-TEN on sul 10 parimat kreatiini sünergiliselt koos toimimas andmaks sulle parimad võimalikud tulemused. Tulemusi nagu näiteks paranenud raku energia, andmaks sulle energiat terveks treeninguks, suurenenud jõudu, rohkem lihase suurust, suurenenud raku hüdratatsiooni ja suuremat raku mahtu –Pump-efekt!

Kuid – see ei ole veel kõik! Crea-TEN sisaldab ka 8 lisatud toitainet, mis on tõendatult suurendavad edastust ja imendumist. Kas imendumine ei ole see, mis on kõige olulisem? Toote kasulikke mõjusid ei saa ju kätte, kui see ei imendu? Rich Piana ei mängi kui küsimus on suurepärase toidulisandi loomises. Seega ära isegi mõtle mõne teise kreatiini toote kasutamisele enne kui oled proovinud Crea-TEN!

Kasutamine: tarbi (1) serveeringu mõõdulusikas segatuna oma lemmikjoogiga vahetult pärast treeningut, kord päevas.  Treeninguvabadel päevadel võib seda võtta igal ajal päeva jooksul. Selleks, et paremini ära kasutada insuliini jäljendajate (insulin mimicers) ja kreatiini kiirendajate toimet, tarbida koos suhkruga. Crea-TEN võib segada ja kasutada koos KILL IT treeningeelsena ja/või ALLDAYOUMAY 5% Nutrition toodetega. 


StaadioniTondiViljandi
Puuvilja segu
Blue Raspberry
Lemon Lime
Mango Pineapple

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

5

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.