Anabolic Masster 2200g

Anabolic Masster 2200g

393forest-fruit
Laos
45,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind43,65 €

  • Hõbekliendi hind42,30 €

  • Kuldkliendi hind40,50 €

Maitse
  • Maasika
  • Forest Fruit
  • Sokolaadi

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Spetsiaalselt kõrgeimate nõudmistega sportlastele loodud unikaalne ja efektiivne makrotoitumine. Selle põhjaks on kvaliteetne segu valkudest, süsivesikutest ja eksklusiivsest „paketist“, mis koosneb kõrge väärtusega komponentidest (kreatiin monohüdraat, Kre-Alkalyn®, CEE, L-glutamiin, L-arginiin-AKG, BCAA aminohapped, Tribulus Terrestris, Gugguli ekstrakt, …), mis toetavad toote plahvatuslikku anaboolset toimet.

Kui sa ei soovi oma aega kulutada laiast valikust vajalike ja efektiivsete toodete kombinatsioonide otsimisele, võid oma panuse panna Anabolic Masster™-le. See on perfektne „kõik-ühes“ toode, mis koosneb äärmiselt efektiivsetest ja kõrgkvaliteetsetest toormaterjalidest.

Anabolic Masster™-i valgusegu koosneb vadakuvalgukontsentraadist, lihavalgust pärinevatest aminohapetest, kahest CFM® (Cross-Flow Microfiltration) ja ioonvahetuse meetodil valmistatud vadakuisolaadist. Toote aminohappespektrit ilmestavad hüdrolüüsitud vadakuvalgust ja munaalbumiinist pärinevad aminohapped.

Anabolic Masster™ sisaldab ka unikaalseid kvaliteetseid süsivesikuid, millel on kõrge energiapotentsiaal ja võime transportida tootes olevat kreatiini kiiresti ja efektiivselt lihasesse.

Põhipunktid:

♦ ülim valgu-süsivesiku valem
♦ sisaldab CFM® ja ioonvahetuse vadakuvalguisolaate
♦ maksimiseerib lihaskoesse toitainetega varustatuse
♦ suurendab vaskulaarust ja lihaspumbatust
♦ võimendab energiat ja sooritusvõimet

Soovituslik kasutamine: Soovituslik päevane kogus on 100g. Tarbi 50 g (1,5 mõõtlusikatäit) u. 1 tund enne treeningut ja 50 g (1,5 mõõtlusikatäit) tunni jooksul peale treeningut. Sega 200 ml puhta vee või rasvatu piimaga, kasuta selleks blenderit või Amix™ šeikerit.


StaadioniTondiViljandi
Maasika
Vanilje
Forest Fruit
Sokolaadi

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.