Isotonic

Isotonic

79lemon-ice-tea
OTSAS
10,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind9,70 €

  • Hõbekliendi hind9,40 €

  • Kuldkliendi hind9,00 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 
Kui higistad, kaotad osa oma kehast. Tangi end! 
 
ISOTONIC
 
IsoTONIC on ENDURACE’i lahendus veevarude täiendamiseks. See värskendav isotooniline jook aitab asendada kaotatud vedelikku, taastada energiat ning asendada kõik higistamise teel kaotatud toitained. Tänu hoolikalt kombineeritud koostisosadele püsib su sooritusvõime. Jäta hüvasti lihaskrampidega ning lohisevate treeningutega ja nauti maitsvat Isorade lahendust! 
 
- imendub kiirelt tänu isotoonilisele sisule
- pakub lihastele ideaalset (6-7%)  süsivesikusisaldust
- asendab higistamisel kaotatud vitamiinid ja mineraalid 
- suurepärase maitsega, seega tarbid seda pidevalt! 
 
Nutikas lahendus
Su keha teab kõige paremini, mis sulle parim on. Puhates on kaalium, naatrim, kaltsium ja magneesium veres omavahel ideaalses vahekorras, kuid kui hakkad liikuma, kaob see vahekord. Oma isotoonilise sisuga jäljendab Isorade su vere sisu ning pakub just õiges koguses toitaineid asendamaks seda, mille olid kaotanud higistades.
 
Kombineeritud lahendus
Puhas vesi, kanapuljong pudelis, püreestatud ning sõelutud arbuus: sportlastel on palju lahendusi veevarude täiendamiseks. Mis neil aga puudub on võime kõiki elemente üheaegselt transportida. Siin ületab Isorade  neid kõiki: saadab vee rakkudesse, suhkru energiavarudesse, mineraalid lihastesse: kõike korraga. 
 
Kiire/mugav lahendus
Ükshaaval pakitud serveeringutega läheb Isorade sinna kuhu sinagi. Pista see taskusse ning kasuta seda, kui vajad veevarude täiendamist. Seda pole vaja varem valmistada, Isorade lahustub kiiresti ja on valmis silmapilkselt su janu kustutama. 
 

StaadioniTondiViljandi
Orange/Mango
Lemon-Ice Tea

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

NUTRITIONFACTS IN 100 g/40 g (1 serving: 40 g, servings per container: 1): Energy 1553 kJ/365 kcal (18%**)/621 kJ/146 kcal (7.3%**), Fat 0 g (0%**)/0 g (0%**), – of which saturates 0 g (0%**)/0 g (0%**), Carbohydrate 89 g(34%**)/36 g (14%**), – of which sugars 53 g (59%**)/21 g (23%**), Protein 0 g (0%**)/0 g (0%**), Salt 1.6 g(27%**)/0.66 g (11%**), Calcium 300 mg (37%**)/120 mg (15%**), Magnesium 202 mg (53%**)/81 mg(21%**), Vitamin C 80 mg (100%**)/32 mg (40%**), Vitamin B6 5 mg (357%**)/2 mg (142%**). ** Nutrientreference value for adults. Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal).*

INGREDIENTS

Lemon ice tea flavour: Carbohydrate Matrix [maltodextrin, dextrose, sucrose, fructose, isomaltulose1 (PalatinoseTM)], Vitamineral Blend (sodium citrate, calcium salts of citricacid, magnesium oxide, L-ascorbic acid, pyridoxinehydrochloride), flavourings, acid (citric acid), black tea(Camellia sinensis) extract, sweetener (sucralose).

Orange-mango flavour: Carbohydrate Matrix [maltodextrin, dextrose,sucrose, fructose, isomaltulose1 (PalatinoseTM)], flavourings,Vitamineral Blend (sodium citrate, calcium salts of citric acid,magnesium oxide, L-ascorbic acid, pyridoxine hydrochloride),acid (citric acid), colours (tartrazine, Allura Red AC)2.

1Isomaltulose is a source of glucose and fructose.2Tartrazine, Allura Red AC: May have an adverse effect onactivity and attention in children.

Made ina plant that manufactures milk, egg, gluten, soy,crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.