Beef Protein 1816g

Beef Protein 1816g

130Chocolate Coconut
Laos
49,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind48,40 €

  • Hõbekliendi hind46,91 €

  • Kuldkliendi hind44,91 €

Maitse
  • Maasika
  • Chocolate super coconut
  • Vanilje-Kaneeli

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

100% HYDROBEEF™ ON KÕRGKVALITEETNE LIHAVALGUPÕHINE KERGELT SEEDUV VALGUPULBER KREATIINI, LAKTOOSI JA SOJATA. 

Serveeringu kohta (30 g):
25 g valku
4,5 g BCAAsid
10 g asendamatuid aminohappeid 
8 g osaliselt asendamatuid aminohappeid 

Madal rasva ja süsivesiku sisaldus 
Lisatud vitamiinikompleks, muuhulgas ainevahetust normaliseerivad vitamiinid B3, B6 ja B12 
Ei ole lisatud kreatiini 
Ideaalne paleoitumise järgijatele
HydroBeefT™ on Euroopa loomalihast mitmeastmelise hüdrolüüsi teel saadud peptiidvalem, mis sisaldab spetsiaalset segu aminohapetest ja erinevate molekulaarsete suurustega eelseeditud peptiididest

HydroBeef™ on valguallikas, mida on kergem seedida kui madala rasvasisaldusega liha (nt. steik), see imendub 60 minutiga ja on kõrge valgu ja lämmastiku väärtusega (100). Uhiuus laktoosi- ja sojavaba BioTechUSA Beef Protein baseerub 97% puhtusega kolesteroolivabal valguallikal.

Selle valgusisaldus toetab lihasmassi kasvu ja säilitamist. Selle naturaalne vitamiini ja mineraali sisaldus parandab toiteainete imendumist. Vitamiin B6 toetab normaalset valgu ja glükogeeni ainevahetust ning vähendab väsimust ja kurnatust. See on suurepärane toidulisand Paleodieedi juurde. 

Nagu kõik BioTech USA tooteid, koosneb ka Beef Protein ohututest ja hoolikalt valitud koostisosadest.

Juhised: Sega 30g valgupulbrit 250ml vee või rasvatu piimaga 


StaadioniTondiViljandi
Maasika
Chocolate super coconut
Vanilje-Kaneeli

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

CHOCOLATE-COCONUT FLAVOUR: Beef Protein Blend 77% (hydrolysedprotein, L-Glutamine, L-Arginine), fat-reduced cocoa powder, flavourenhancer (glycine and its sodium salt), flavourings, maltodextrin,emulsifier: lecithins (soy), thickeners (cellulose gum, carrageenan),creamer [coconut fat, maltodextrin, vegetable protein, anti-cakingagent (silicon dioxide)], salt, sweetener (sucralose).

STRAWBERRY FLAVOUR: Beef Protein Blend 84% (hydrolysed protein,L-Glutamine, L-Arginine), flavour enhancer (glycine and its sodium salt),flavourings, maltodextrin, thickeners (cellulose gum, carrageenan),emulsifier: lecithins (soy), creamer [coconut fat, maltodextrin, vegetableprotein, anti-caking agent (silicon dioxide)], acid (citric acid), sweetener(sucralose), salt, colour (Allura Red AC)**.

VANILLA-CINNAMON FLAVOUR: Beef Protein Blend 85% (hydrolysedprotein, L-Glutamine, L-Arginine), flavour enhancer (glycine and itssodium salt), maltodextrin, flavourings, thickeners (cellulose gum,carrageenan), emulsifier: lecithins (soy), cinnamon, creamer [coconutfat, maltodextrin, vegetable protein, anti-caking agent (silicondioxide)], salt, sweetener (sucralose), colour (tartrazine)**.

** Tartrazine and Allura Red AC: may have an adverse effect on activityand attention in children.
Made in a plant that manufactures milk, egg, soy, gluten, crustaceans,sulphur dioxide and nuts containing foods.
WARNING: The product does not replace a varied and balanced dietand a healthy lifestyle.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Kinnitatud ost

Ootuspärane! Hea lahustuvusega. Maitseb hästi ka veega segades.

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Hea maitse

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.