NITRO-TECH Night Time 907g

NITRO-TECH Night Time 907g

1-Vanilje
OTSAS
38,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind36,86 €

  • Hõbekliendi hind35,72 €

  • Kuldkliendi hind34,20 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

Nighttime Protein, mille kandvaks jõuks on 100% Micellar Whey

Nitro-Tech Nighttime on teaduslikult parim öine proteiini segu, mis aitab su lihastel taastuda ja kasvada, mistõttu sobib see ideaalselt võtmiseks enne magamaminekut. Erinevalt aeglaselt eralduvate proteiinidest, ei sisalda Nitro-Tech Nighttime kaseiini. Selle koostiseks on hoopis 100% mitsellaarne vadakuvalk, mis on uus, 100% eksklusiivne proteiin, milles on kombineeritud vadaku valgu ultra-anaboolsed mõju kaseiini pikaldase-vabanemise mõjudega, mis loob lihasmassi kasvatamiseks täiusliku anaboolse keskkonna. Kaseiin on hea, kuid mitsellaarne vadak on parem.

35% parem Bioloogiline Väärtus kui kaseiinil

Aastaid on sportlased usaldanud kaseiini aeglaseid toimeomadusi. Kuid kaseiini bioloogiline väärtus on 77. Vadakuvalgu bioloogiline väärtus on aga 104. Bioloogilise väärtusega mõõdetakse valkude imendumist ja töötlust. See teebki Nitro-Tech Nighttime’s kasutatud mitsellaarne vadakuvalgu nii eriliseks. Valk saadakse kõrgetasemelise ja täiesti salajase proteiinide polümerisatsiooni tehnoloogia abil ning sellel on tavalise proteiini osakestega võrreldes kahekordne molekulaarmass. Suuremate proteiiniosakeste seedimiseks kulub rohkem aega, seeläbi eraldub organismi aminohappeid aeglasemalt, mis annab pikaajalise anti-katooblse toe.

Tegelikkuses, kliiniliste testide eelses testimises leidsid teadlased, et mitsellaarne vadakuvalk on praegu samad proteaasi seedimise näitajad võrreldes mitsellaar kaseiiniga 6 tunni jooksul.

Parem leutsiini & BCAA sisaldus võrreldes kaseiiniga

Kuna Nitro-Tech Nighttime on toodetud 100% mitsellaarsest vadakuvalgust, millel on kõrgkvaliteetse vadakuvalgu omadused, siis on tal ka parem leutsiini ja BCAA kontsentratsioon grammilises võrdluses kaseiiniga. Tegelikkuses iga mõõdulusikas Nitro-Tech Nighttime sisaldab 2.7 grammi leutsiini ja 5.8 grammi BCAA-d. See on rohkem kui mitsellaar kaseiini proteiin. Kõrgem leutsiini sisaldus võrreldes kaseiini proteiiniga tähendab, et see stimuleerib kõrgemat proteiinide sünteesi ja annab suurema anaboolse potentsiaali pikemaks ajaks.

Parandab lihaste suurust, jõudu ja sooritusvõimet

Üks mõõdulusikas Nitro-Tech Nighttime sisaldab 25 grammi puhast proteiini ilma lisanditeta. See tähendab, et su organism saab magamise ajal aminohappeid, mis aitavad kiiremini taastuda ja kasvatada puhast lihasmassi.

Juhised kasutamiseks:

Sega 1 kuni 2 kogust (1 kuni 2 mõõdulusikat) 230 kuni 470 ml külma veega või väherasvase piimaga ning tarbi enne magamaminekut. 


StaadioniTondiViljandi
Vanilje
Triple Chocolate

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.