L-Carnitine Liquid 70 000mg + Chrome

L-Carnitine Liquid 70 000mg + Chrome

168Orange
OTSAS
18,50 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind17,95 €

  • Hõbekliendi hind17,39 €

  • Kuldkliendi hind16,65 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

10ml kohta on 1400 mg L-karnitiini ja 100mcg kroomi. L-Carnitine Liquid 70 000mg + Chrome kasutamine suurendab rasva metaboliseerimist ja annab energiat intensiivseks aeroobseks treeninguks. Lisaenergia ja parem rasvapõletus - ei pane kõhule suurt koormust. Sisaldab L-karnitiini baaskoostisosa, mis on kiiresti imenduv ja on efektiivsem kui L-karnitiin tartaat. Vedelikuvorm kindlustab aktiivsete koostisosade kohese kasutamise. See on süsivesiku, rasva- ja aspartaamivaba.

Soovitus: Soovitame seda toodet sportlastele, kes teevad intensiivset aeroobset treeningut ja soovivad kiiret ja efektiivset L-karnitiini kasutamise meetodit.

Soovituslik kasutamine: Tarbi üks serveering (10ml) 15 minutit enne trenni.


StaadioniTondiViljandi
Apelsini

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Water, L-carnitine, acid (citric acid), sweeteners (sucralose, acesulfame K), preservatives (potassium sorbate, sodium benzoate), flavouring, chromium chloride, green tea extract, inulin, thiamin hydrochloride, pyridoxine hydrochloride, calcium pantothenate, nicotinamide, colours (tartrazine*, Sunset Yellow FCF*). *Tartrazine, Sunset Yellow FCF: May have an adverse effect on activity and attention in children

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.