Mega Fat Burner

Mega Fat Burner

164
Laos
15,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind14,55 €

  • Hõbekliendi hind14,10 €

  • Kuldkliendi hind13,50 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

+ Rohelise tee ekstrakt
+ Kofeiin

Kroom + L-karnitiin

Mega Fat Burner on valem, mis on spetsiaalselt loodud suurendamaks rasvapõletust ja parandamaks energiataset, rasva kontrollimiseks ja kuiva lihasmassi hoidmiseks. Active Fat Burneril on ka suurepärane omadus kiirendada ainevahetust.

Rohkem energiat tähendab suuremat motivatsiooni lihaste treenimiseks.

Kasutusjuhised:
Võtke märgitud doos vähemalt 300ml veega.
Võtke 3 tabletti päevas ennem söögikorda.
 


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

L-carnitine L-tartrate 42.3%, CLA powder 16.2%[glycerides (rich in CLA), corn syrup solids, sodium caseinate (contains milk), anti-caking agent (silicon dioxide),stabiliser (diphosphates)], Garcinia cambogia fruit extract 15.5%, capsule shell [gelatine, glazing agent(shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide), acidity regulator(potassium hydroxide)], anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), ferrous (II) fumarate,acetyl-L-carnitine 1.2%, cayenne pepper (Capsicum annum) fruit extract, black pepper (Piper nigrum)fruit powder, zinc oxide, D-pantothenate, calcium, nicotinamide, pyridoxine hydrochloride, cyanocobalamin,pteroylmonoglutamic acid, chromium (III) chloride, potassium iodide.

Made in a plant that manufactures milk,egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.