Thermo Drine

Thermo Drine

175
OTSAS
13,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind13,48 €

  • Hõbekliendi hind13,07 €

  • Kuldkliendi hind12,51 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

- TERMOGEENSED KOOSTISOSAD
- METABOOLNE FAKTOR
- L-KARNITIIN


Thermo Drine on teaduslikult formuleeritud 4 põhikomponendiga ekstreemselt võimekas termogeenne rasvapõletusvalem, mis on loodud reaalsete tulemuste saavutamiseks. Thermo Drine kiirendab rasva ainevahetust ning genereerib samaaegselt ka energiat salvestatud keharasvast, andes lisa-energialaengu sinu treeningule. Termogeensed ja rasva kontrollivad koostisosad tõstavad kehatemperatuuri ja kahandavad söögiisu, et kindlustada maksimaalne rasvapõletust ISEGI ILMA FÜÜSILISE KOORMUSETA. Thermo Drine aitab kaotada liigset keharasva, säilitades vaid kuiva, defineeritud lihast.

Kasutusjuhised: Kasutades toidulisandina, on maksimaalne soovituslik serveering 3 Thermo Drine kapslit. Siiski alusta kasutamist 1 või 2 kapsliga päevas, et hinnata taluvust. Võta Thermo Drine'i peale ärkamist.

Soovituslik kasutamine: Kasutades toidulisandina, võta 3 kapslit hommikul või 15 minutit enne treeningut. 


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

L-carnitine L-tartrate 31%, bulking agent (calcium phosphates), capsule shell [gelatine,glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide),acidity regulator (potassium hydroxide)], green tea leaf extract, yerba maté leaf extract, caffeine 3.6%,anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), Garcinia cambogia fruit extract,white willow bark extract, cola nut seed extract, chromium (III) chloride.

Made in a plant that manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.