Brutal Anadrol

Brutal Anadrol

106
Laos
22,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind22,21 €

  • Hõbekliendi hind21,53 €

  • Kuldkliendi hind20,61 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Brutal Anadrol. Uus läbimurre toidulisandimaailmas, läbimurre reeglite murdmisega. Nad jahtisid seda, keelasid selle, proovisid peatada selle sündi ja üritasid seda keelustada. Nad sulgesid kõik seadusandluse väravad, kuid me pääsesime läbi ja ei hoolinud piirangutest. Me lõime selle. Me ei hoolinud teistest ja nende reeglitest. Hoolisiime vaid tulemustest. Ja tulemusi ei saa eirata. Laseme teistel tegeleda vabanduste ja nõrkade, kasutute toodetega. Brutal Anadrol on võimsaim olemasolev testosterooni stimulaator.
Testosteroonitõstjad on toidulisandite perekonnas üsna uued liikmed. Ja üsna kiiresti sai neist ka perekonnapea. Testosteroon on peamine meessuguhormoon. See hormoon vastutab lihase juurdekasvu eest. Sportlase jaoks on kuiva lihasmassi lisamiseks testosterooni tõstmine naturaalsel viisil efektiivseim meetod. Erinevate taimsete toimeainetega testosterooni tõstmine avastati üsna hiljuti. See avastus viis toidulisandite arendamises suurepäraste tulemusteni. See samm on sama tähtis kui kreatiin 90'-ndatel aastatel. Jutt käib võimsaimast anaboolsuse võimendajast! Teame sel alal paljudest nõrkadest algatustest. Arvame, et on aeg luua midagi sellist, mis tooks ka selliseid tulemusi, nagu sa soovid. Sa võid kogeda kujuteldamatut arengut ja jõudu.

See toode on kõige hullumeelsem testosteroonitõstja, mida kunagi kohanud oled. Saad selliseid tulemusi, mida sa ei suuda isegi uskuda. See muudab sind tõeliselt Brutaalseks, võid murda kõik. Kui pead ületama sadu või liigutama tonne, ei pane see sind isegi higistama. Sinust saab masin, peatumatu brutaalne koletis. Su keha sünnib uuesti, sa täitud jõuga ja keegi ei suuda sind peatada.

Just! Selline on uus mäng! Kui oled esimene, võtad kõik. Sellest punktist edasi on vaid allakäik. Raske treeningu definitsioon leiab uue tähenduse.

Kasutame ainulaaseid anaboolseid faktoreid. Meid motiveeris vaid üks. Panna kokku midagi, mis ka tõeliselt töötaks.

Kus läheb see piir, mida sa peale seda piina ja neid ohverdusi ning raskusi, ületada ei suuda? Võib-olla ongi elu eesmärk selle piiri leidmine. Sündisid esitama väljakutseid, mitte tegema kompromisse. Halvem kui esikoht pole vastuvõetav. Lõime Brutal Anadroli, et aidata sind su eesmärkide saavutamises nii palju kui võimalik.

Kuidas kasutada: Võta 3 kapslit enne hommikusööki, treeningpäevadel 3 kapslit 30 minutit enne hommikusööki ja 30 minutit enne treeningut. Joo päevas 3 liitrit vett. Ära tarbi üle 6 kapsli päevas.


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Fenugreek (Trigonella foenum-graecum) seed extract(19%), buffered creatine monohydrate (19%), green tea(Camellia sinensis) leaf extract (14%), capsule shell[gelatine, glazing agent (shellac), acidity regulators(ammonium hydroxide, potassium hydroxide), colour(iron oxides and hydroxides)], L-Arginine hydrochloride(12.5%), calcium alpha- ketoglutarate, nicotinamide,saw palmetto (Serenoa repens) fruit extract (1.9%),milk thistle (Silybum marianum) seed extract (1.9%),korean ginseng (Panax ginseng) root extract (1%),maca (Lepidium meyenii) root extract (1%),anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids,silicon dioxide), bacopa (Bacopa monnieri) whole herbextract (0.4%), coenzyme Q10.

Made in a plant thatmanufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans,sulphur dioxide and nuts containing foods.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

Super!!!

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.