Ecdy-Sterones 90caps

Ecdy-Sterones 90caps

1183
OTSAS
30,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind29,10 €

  • Hõbekliendi hind28,20 €

  • Kuldkliendi hind27,00 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

Ecdy Sterones on eksklusiivselt AMIX™-i poolt loodud beeta-ekdüsteroonil baseeruv arenenud naturaalse testosterooni võimendaja ning östrogeeni regulaator. AMIX™-i Ecdy Steronesi võimsad stimuleerivad koostisosad võivad tugevada lihase tihedust, jõudu, vastupidavust ja taastumist!

AMIX™ Ecdy Sterones on mõeldud kasutamiseks edasijõudnud kulturistidele, sportlastele ja teistele, kes soovivad oma keha ja sooritusvõimet arendada.

AMIX™ Ecdy Sterones kombineerib kõrgkvaliteetset beeta-ekdüsterooni ja sünergilist testosterooni võimendavat kompleksi, mis koosneb metsiku jamsi juure, maca juure ja gugguli ekstraktist, gamma-orüsanoolist ja epimeediumi ekstraktist.

Beeta ekdüsteroon on taimne sterool, mida kasutatakse laialdaselt kulturismis ja lihase ehitamisel. Beeta ekdüsteroon aitab äärmiselt anaboolse keskkonna loomisel kehas, millel on hulganisti sooritusvõimeid parandavaid toimeid.

Diosgeniin – metsiku jamsi, Dioscorea Villosa risoomide ekstrakt. Mehhiko metsik jamss sisaldab DHEA eelaineid ja on leitud selle tervislikku hormoonitoodangut toetav toime. Metsiku jamsi ekstrakt sisaldab glükosiidi ja steroidseid saponiine, diosgeniini, alkaloide, tanniine, fütosteroole ja tärklist.

Peruu Macat on kasutatud Peruu elanike poolt juba aastasadu tema energiat ja vastupidavust toetavate toimete pärast. See on looduslik hormoonide tasakaalustaja, mis pakub suurepäraseid kasusid tervisele.

Gugguli vaigu ekstrakt (India Commiphora mukuli puu vaigu ekstrakt) on üks vanimatest ja tuntumatest ravimtaimedest ajurveeda meditsiinis. Sisaldab 3% Z ja E guggulsteroone, koostisosi, mis peamiselt toetavad tervislikku lipiidide ainevahetust.

Gamma orüsanool on riisikliides sisalduvate koostisosade, muuhulgas steroolide ja feerulahappe segu. Gamma orüsanool stimuleerib endorfiinide vabanemist. Gamma orüsanool suurendab kuiva lihasmassi, jõudu, parandab treeningutest taastumist ja vähendab keharasva ning treeningjärgset valulikkust.

Epimeedium on ilutaim, mida on Hiina traditsioonilises herbalismis pikalt kasutatud. Seda kasutatakse seksuaaltervise parandamiseks ja hormoonide tasakaalu saavutamiseks.

 Põhipunktid:

-         Suurendab naturaalset testosteroonitoodangut
-         Toetab kuiva lihasmassi lisamist
-         Parandab libiidot (sugutungi)
-         Sisaldab CRT-ssi
-         Naturaalne taimne toode

Soovituslik kasutamine: Võta 3 kapslit päevas enne treeningut. Treeningvabadel päevadel võtta koos hommikuse toidukorraga. Ära kasuta toodet rohkem kui 8 nädalat järjest, sellele peaks järgnema 4-nädalane paus. 


Staadioni
Tondi
Viljandi

Ingredients: Cyanotis Archnoidea, Wild Yam Root Extract, Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), Maca Root Extract, Damiana Extract, Gamma Oryzanol, Testofen® - Fenugreek (Trigonella Foenum - Graecum), stabilizer: Methocel® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems), anticaking agents: magnesium stearate, silicon dioxide.

Methocel® is a registered trademark of the Dow Chemical Company.

Testofen® is a registered trademark of Gencor Pacific Limited.

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten, shellfish, tree nuts and peanuts.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage.  

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.