Nutrex, Anabol Hardcore, 60caps

Nutrex, Anabol Hardcore, 60caps

2245
Laos
35,90 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind34,82 €

  • Hõbekliendi hind33,75 €

  • Kuldkliendi hind32,31 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine!

Anabol-5 on maailma tugevaim mittesteroidne anaboolne aine. Anabol-5 tekitab äärmiselt anaboolse ja kataboolet seisundit tõkestava keskkonna, suurendades sellega järsult lihastes sünteesitavate valkude kogust. Koos intensiivse jõutreeninguga stimuleerivad Anabol-5 tugevad adaptogeensed omadused üldist anabolismi, tõkestavad lihasvalkude lagunemist ning võitlevad lihasväsimuse vastu. Anabol-5 on esimene toode, mis aitab tõhustada keha enda valguehitustsüklit, kasutamata selleks hormoonide või steroidide abi. Tugeva anaboolse seisundi tagamiseks kogu päeva vältel sisaldab Anabol-5 kiiretoimelisi ja toimeainet pikaajaliselt vabastavaid mitmefaasilisi kapsleid.

1. faas - kiirelt anaboolse seisundi tekitav vedelikukapsel: Anabol-5 väline vedelikkapsel tagab, et kehas tekib anaboolne lihaseid kasvatav seisund juba mõned minutid pärast kapsli sissevõtmist. See on eriti oluline hommikul pärast ärkamist ja pärast treeningukorra lõppu.

2. faas - toimeaine pikaajalise vabastamisega anaboolset seisundit võimendav sisekapsel: paigutades teadlikult kindlad koostisained eraldi kapslisse, oleme anaboolset mõju märgatavalt pikendanud. Kui 1. faasi kiirelt anaboolset seisundit tekitav mõju on lihastesse jõudnud, pääsevad järk-järgult mõjule 2. faasi pikaajalised anaboolsed omadused.

Soovitatav kasutus: võtta 1 kapslel kaks korda päevas. Parimate tulemuste saamiseks võtta üks kapslel koos hommikusöögiga ning üks kapslel koos õhtusöögiga. Kõige parem on võtta Anabol-5 tsüklitena. Ühe tsükli soovituslik kestus on 12 nädalat, millele peaks järgnema 2 nädala pikkune paus.


Staadioni
Tondi
Viljandi
1 Serving Size: 1 Capsule
Amount Per 1 serving %DV*
 
ANABOL HARDCORE ANABOLIC ACTIVATOR 150.2 mg **
Disyslopentanone
6-Keto-Diosgenin Acetate
6-Keto-Diosgenin Propionate
6-Keto-Diosgenin Cypionate
6-Keto-Diosgenin Decanoate
Hecogenin Acetate
 
* Percentage of Daily Value per one full serving.
** Daily Value is not established.
Ingredients / Other Ingredients: Glycerin, Vegetable Cellulose, Purified Water, Silica, Titanium Dioxide.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.