Calcium Complete

Calcium Complete

75
OTSAS
7,50 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind7,28 €

  • Hõbekliendi hind7,05 €

  • Kuldkliendi hind6,75 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
Kui toode on saadaval, saadame teile e-maili. Teie e-posti aadressi ei jagata kellegi teisega.
 

Toidulisand

Optimaalne kaltsiumitoetus tervislikule toitumisele.

  • Igas serveeringus on 2:1 suhtes kaltsiumit ja magneesiumit.
  • Kaltsium ja magneesium on tervete hammaste ja luude ehitamiseks asendamatud.*
  • Piisav kaltsiumikogus tervisliku toitumise juures võib vähendada osteoporoosiriski tulevikus, eriti teismeliste ja noorte naiste puhul.

Kaltsium: Soodustab luude tugevnemist, langetab vererõhku, vähendab premenstruaalse sündroomi (PMS) sümptomeid. Üle 99% kehas olevast kaltsiumist säilitatakse luudes, kus sel on nii strukturaalne kui füsioloogiline roll. Ilmselgeim kaltsiumi roll on tugevate luude ehitamine ja säilitamine, kuid kaltsium on tähtsal kohal ka vere hüübimises, lihaskontraktsioonis, närviülekandes ja normaalse vererõhu säilitamises. On ka mõningaid tõendeid, et kaltsiumilisandid võivad aidata jämesoolevähi vältimisel, südamerütmide reguleerimisel ja premenstruaalse sündroomi (PMS) ravis. Peaaegu keegi ei saa oma toitumisega piisavalt kaltsiumit, seega on kaltsium üks neist toitainetest, mille lisandina tarvitamine on väga soovitatav.

Magneesium: Ehitab luid, suurendab energiataset, soodustab südame tervist, võimendab valgusünteesi (lihaskasv). Kuna magnessium on paljude ensüümide poolt vajalik kofaktor süsivesikute, valkude ja rasva konverteerimisel energiaks, võivad magneesiumilisandid mängida rolli energia-ainevahetuses. Magneesiumi rolli tõttu närvi-impullside juhtimisel, on magneesiumilisandeid soovitatud südamefunktsioonide taastamiseks. Magneesiumi roll luutevises tuleneb selle peamisest asukohast luukoes ja selle võimest suurendada kaltsiumi imendumist.

Soovituslik kasutamine: Kasutades toidulisandina, võta 2 kapslit päevas


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Calcium salts oforthophosphoric acid, anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids), capsuleshell [gelatine, purified water, colours (titanium dioxide, iron oxides and hydroxides)],cholecalciferol, phylloquinone.
Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten,soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods. WARNINGS: The productis not recommended for people, who are taking coumarin-type anti-clotting medicines. Keep out of reach of children. Food supplements do not replace a balanced nutritionand healthy lifestyle.

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.