CORAL CALCIUM-MAGNESIUM, 100tabs

CORAL CALCIUM-MAGNESIUM, 100tabs

64
Laos
10,50 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind10,19 €

  • Hõbekliendi hind9,87 €

  • Kuldkliendi hind9,45 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 
  • 600 mg kaltsiumit
  • 300 mg magneesiumit
 
2:1 VAHEKORRAS OKINAWA SAARE KORALLIDEST PÄRINEVA KALTSIUMI JA MAGNEESIUMI TABLETT. 
 
Juhised: Võta 1 kuni 3 tabletti päevas rohke veega. Jaga oma kaltsiumitarbimine mitme toidukorra peale päevas, pidades silmas ka õhtust tarbimist. 
 

Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Natural calcium carbonate and magnesium carbonate containing coral powder (SMP), bulking agent (microcrystalline cellulose), glazing agent (stearic acid), anti-caking agent (silicon dioxide).

Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.