Evolite - Colostrum (Ternespiim), N90

Evolite - Colostrum (Ternespiim), N90

2114
Laos
18,00 €
km-ga
3 makset 0.59€ kuus ilma lisatasudeta Lisainfo
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind17,46 €

  • Hõbekliendi hind16,92 €

  • Kuldkliendi hind16,20 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Veise ternespiim on lehmapiimaekstrakt, mida kogutakse esimestel tundidel pärast sündi. Selle tervist edendavad omadused on samad kui inimese ternespiimal. Põhjusega öeldakse, et emapiim on parim asi, mida naine võib lapsele anda.

Sündides on vastsündinu immuunsussüsteem nii ebaküps, et ta vajab tuge "seestpoolt". Emapiim juhtub olema see tugi. See sisaldab kõike, mis on vajalik lapse kaitsmiseks esimestel eluaastatel - toetab ebaküpset immuunsussüsteemi, omab antibakteriaalseid omadusi, kaitseb nakkuste eest, tugevdab keha ja soodustab selle arengut.

Colostrum töötab samamoodi. See koosneb rohkem kui 250 bioaktiivsest ühendist, sealhulgas immunoglobuliinid (suurendavad resistentsust), laktoferriin (kaitseb bakterite ja viiruste eest), ensüümid (oksüdeerivad baktereid) ning mitmed vitamiinid ja mineraalid. See on ainus looduslik toode, mida iseloomustab nii suur immuunsüsteemi tugevdavate toimeainete kontsentratsioon. Ternespiim on kontsentreeritud immuun- ja kasvufaktorite allikas, mis toodetakse piimanäärmetest vahetult pärast sündi.  

1. Kellele on Colostrum  toidulisand mõeldud?

Colostrum on soovitatav inimestele, kes jäävad kergesti nakkushaigustesse, tunnevad nõrkust, väsimust või elavad stressiga. Toode taastab immuunsussüsteemi suurepäraselt pärast haigusi, taastumisperioodil ja peale antibiootikumravi. Lisaks saavad seda kasutada sportlased, allergikud ja isegi need, kes soovivad parandada naha tugevust ja seede-, luu- ning lihasüsteemi toimimist. Preparaat on täiuslik täiendus igapäevasele dieedile ja toeks kehale, seega võite seda võtta kartmata.

2. Kuidas Colostrum toidulisandi koostisosad töötavad?

Toode toetab keha täielikult tänu immunoglobuliinide sisaldusele. Sellel on viiruslikud, bakteritsiidsed ja fungitsiidsed omadused. Colostrum säilitab inimkeha kogu immuunsuse, seedetrakti ja luu-kõhre süsteemi õige tasakaalu. Toidulisandi koostisosad parandavad naha kvaliteeti ja tagavad igapäevase heaolu.

3. Kuidas peaksid kasutama Colostrum toidulisandit?

Colostrum toidulisandit peaks tarbima 3 kapslit päevas, soovitavalt hommikul koos veega.

Ärge ületage päeva jooksul tarbimiseks soovitatud annust. Tuleb meeles pidada, et toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise dieedi asendajana. Hea tervise säilitamiseks on oluline tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Toote soovitusliku päevase koguse tarbimine avaldab tervisele kasulikku mõju.

4. Kuidas peaks Colostrum toidulisandit säilitama?

Colostrum peaks säilitama kuivas kohas toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas.

5. Mitu kapslit on ühes Colostrum pakendis?

Üks Colostrum pakend sisaldab 90 kapslit, millest jagub kuuks. 


Staadioni
Tondi
Viljandi

Koostis: pulbriline rasvavaba veise ternespiim, paakumisvastane aine: ränidioksiid, kapsli koostisosad: želatiin, valge titaan, raud (III) oksiid [kollane], raud (III) oksiid [punane], asoribiin.

Soovitatav portsjon päevas tarbimiseks: tarbige 1-2 portsjonit päevas. Üks portsjon on 3 kapslit.

Toidulisandit ei saa kasutada mitmekülgse toitumise asendajana (asendusena). ärge ületage soovitatud päevaannust!

Parim enne (kuu / aasta) ja partii number: vt pakendi põhja.

Säilitamistingimused : hoida tihedalt suletuna, kuivas, püsival ja madalal temperatuuril. kaitsta otsese päikesevalguse eest. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas!

Netokaal:
 39g.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.