Arthro Guard 120 tablets

Arthro Guard 120 tablets

70
Laos
23,00 €
km-ga
  • Püsikliendi hinnad
  • Pronkskliendi hind22,31 €

  • Hõbekliendi hind21,62 €

  • Kuldkliendi hind20,70 €

Liitu püsikliendiprogrammiga, kui sinu ostud kokku vähemalt 150,00 € saad 3.00% allahindlust.
 

Kehva toitumise, keskkonnategurite või stressi tõttu võivad liigesed kahjustuda, seega on ülimalt tähtis võimaldada neile taastumiseks õigel hulgal toitaineid. Arthro Guard Gold sisaldab glükosamiini ja kondroitiini, mis aitavad ehitada kõhre ja luua sünoviaalvedelikku. Kõrge MSM-i sisaldus vähendab liigeste põletikke ja kaasuvaid valusid. Selle toote pidev kasutamine teeb liigesed painduvamaks ja vastupidavamaks igapäevasele koormusele, seega võid elada täisväärtuslikku elu. Soovitame kolme kuu pikkust kasutusaega.

Tarbimine: Võta 3 tabletti päevas. Tarbi koos joogiga. See toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Soovitatud tarbimine pakub parimat efektiivsust, mistõttu seda ei tohiks muuta.

- 5-tasemeline liigesehooldus
- Aitab leevendada valu
- Aitab vähendada põletikku
- Aitab kaasa kõhre loomises
- Aitab kaasa liigeste jääkainetest vabanemisele
- Aitab kaasa sünoviaalvedeliku loomele

Soovituslik kasutamien: 3 kapslit päevas. Kapslid võtta enne sööki, tarbida koos joogiga.


Staadioni
Tondi
Viljandi

BioTechUSA on olnud turul alates 1999. aastast ning pakub kvaliteetseid toidulisandeid, nende seas laias valikus pulbreid, treeningueelseid valemeid, vastupidavuse suurendamisega seotud tooteid, dieettooteid ja üle 40 vitamiini, millel on kõrge toimeainete sisaldus. Meie ettevõttel on nüüd portfoolio, mis koosneb enam kui 600 tootest, mida arendame pidevalt läbi tarbijate tagasisidel põhineva arenduse ja innovatsiooni. Veendume, et meie tooteportfell sisaldab gluteeni- ja laktoosivabu tooteid ning pakume alternatiivi ka veganitele. Meie valgutoodete tootevaliku lipulaeva Iso Whey Zero toodab ja levitab BioTechUSA.

Meil on üle 900 töötaja ja 170 frantsiisikauplust - Prantsusmaal, Itaalias, Saksamaal, Austrias, Slovakkias ja Ungaris - ning umbes 70 riiki hõlmav jaotusvõrk muudavad BioTechUSA üheks suurimaks ja dünaamilisemalt kasvavaks toidulisandite tootjaks.

INGREDIENTS

Bulking agent (cellulose gel), glucosamine sulphate KCl (from shellfish), calcium salts of orthophosphoric acid, methylsulfonylmethane, chondroitin sulphate, coating [stabilisers (polyvinylalcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides offatty acids)], collagen, Indian frankincense (Boswellia serrata) resin extract, cranberry (Vaccinium macrocarpon) leaf extract,anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), alfalfa (Medicago sativa) extract, ginger (Zingiberofficinale) root extract, bromelain enzyme [from pineapple (Ananas comosus), 1000 GDU], Asian ginseng (Panax ginseng)root extract, bitter orange (Citrus aurantium) fruit extract, turmeric (Curcuma longa) root extract, L-Histidine, L-Phenylalanine,grapple plant (Harpagophytum procumbens) root extract, manganese sulphate.

Made in a plant that also manufacturesmilk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods. WARNINGS: Keep out of reach of children.Food supplements do not replace a balanced nutrition and healthy lifestyle. Not recommended for pregnant women,nor for people with medical condition and/or taking medications.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Kinnitatud ost

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No
Kinnitatud ost

OK!

Was this comment useful to you? Yes No
Toode on lisatud soovinimekirja
Product added to compare.